Pomaganie to wielka rzecz! Dlatego oprócz zbiórki darów decyzją Burmistrz Małgorzaty Zyśk zorganizowany zostanie Piknik Charytatywny dla Powodzian z Bystrzycy Kłodzkiej.
Piknik odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Dzikiej 36 w najbliższą sobotę (21 września) w godzinach 12:00-17:00. Czeka nas moc atrakcji!
Cały dochód z pikniku charytatywnego zostanie przekazany na rzecz powodzian z Bystrzycy Kłodzkiej!
Więcej informacji z Ząbek
Ząbki – Burmistrz Małgorzata Zyśk z Wotum Zaufania i Absolutorium
Podczas Sesji Rady Miasta Ząbki Burmistrz Miasta Małgorzata Zyśk otrzymała Wotum Zaufania oraz Absolutorium. To bardzo ważna decyzja Rady Miasta, która oznacza pozytywną
[...]
0 komentarzy
Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki
14 czerwca 2026 r. w Aleksandrowie nad Kanałem Żerańskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki dla seniorów i juniorów z
[...]
0 komentarzy
Ząbki – XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej za nami
21 czerwca 2026 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach odbyły się XXIV Mistrzostwa Klubu Kensei w skokach na ścieżce akrobatycznej.
[...]
0 komentarzy
Sportowcy, trenerzy i społecznicy nagrodzeni – II Ząbkowska Gala Sportu
W Ząbkach po raz drugi spotkali się ludzie, którzy na co dzień tworzą sportowe życie miasta. 18 czerwca odbyła się II Ząbkowska Gala
[...]
0 komentarzy
Ząbki – Przebudowa ul. Łąkowej już wkrótce
W dniu 18.06.2026 r. została podpisana umowa na przebudowę ul. Łąkowej na odcinku od ul. Klamrowej do ul. Nowej. Więcej informacji z Ząbek
[...]
0 komentarzy

