Zaczarowane pędzlem Krystyny Pisarskiej

W miniony piątek, 8 marca w Miejskim Domu Kultury w Wołominie otwarta została wystawa ?Kwiaty i Pejzaże?. Przepiękne, wielobarwne obrazy wykonane farbami olejnymi na płótnie idealnie wpisały się w święto wszystkich kobiet.

Autorką prac jest Krystyna Pisarska, absolwentka PLSP w Warszawie. Miłośniczka malarstwa, ale również filmu rysunkowego oraz animacji. Jak sama mówi, pragnie by twórczość którą prezentuje nie zmuszała ludzi do myślenia, a była raczej wypoczynkiem i trzeba przyznać, że założenie to, Pani Krystyna realizuje w stu procentach, wywołując zachwyt na twarzach wszystkich oglądających jej prace. ? Nie lubię zmuszać ludzi do myślenia. Chcę żeby moja sztuka była wypoczynkiem ? mówiła o swojej twórczości podczas otwarcia wystawy w Galerii Korozja i Kolor w 2010 roku. Podobną filozofię prezentuje również dziś. Marcowy wernisaż uświetnił znakomity wołomiński muzyk, Leszek Kupiec, który swoim kunsztem dopełnił całości. Rozbrzmiewające w galerii fortepianowe standardy połączone z pracami artystki, przeniosły wszystkich obecnych podczas wernisażu w bajkowy świat, pozwalając choć na moment zapomnieć o niesprzyjającej aurze panującej za oknami.

Wystawa prac Krystyny Pisarskiej jest dostępna dla wszystkich codziennie w godzinach działania Miejskiego Domu Kultury i potrwa do końca marca. – Zachęcamy do odwiedzenia galerii MDK szczególnie teraz, kiedy za oknami panuje zimowa pogoda. Jest to świetny sposób, by już dziś poczuć wiosnę ? podkreślają pracownicy wołomińskiego MDK.