Zamknięcia na ul. 11 Listopada, Ząbkobusy pojadą objazdami

Zamknięcia na ul. 11 Listopada, Ząbkobusy pojadą objazdami

Firma Falbruk poinformowała. że w dniach 7-8 października (piątek, sobota) będzie realizowała dalsze prace związane z budową wyniesionych skrzyżowań na ul. 11 Listopada. Zakres prac wymaga pełnego wyłączenia tych skrzyżowań z ruchu kołowego.

Piątek 7.10 – zamkniecie skrzyżowania ul. 11 Listopada z ul. Tetmajera

W piątek 7 października zostanie wyłączone z ruchu skrzyżowanie ul. 11 Listopada z ul. Tetmajera  (brak możliwości przejazdu we wszystkich relacjach).

W związku z tym linia autobusowa Ząbki-2 zostanie skierowana objazdem ul. Wolności, Batorego, Sobieskiego.

W kierunku  Powstańców za przystankiem  Piotra Skargi 01 , autobus pojedzie do ronda przy ul. Batorego i skręci w lewo, będzie zatrzymywał się na przystankach  Hallera 02  i Wyspiańskiego 02 , od przystanku  Sobieskiego wróci na stałą trasę.

W kierunku  CH Marki  za przystankiem  Urząd Miasta 01  autobus pojedzie ul. Sobieskiego i Batorego na trasie objazdu zatrzyma się na przystanku  Wyspiańskiego 01  i od przystanku  Hallera 01  wróci na stałą trasę.

W dniu 7 października (piątek) zawieszone zostaje funkcjonowanie następujących przystanków linii „Ząbki-2”: Tetmajera, Lisa Kuli, Szpital Drewnica, Kuleszy, Wilcza . Od poniedziałku 10 października linia Ząbki-2 będzie kursowała ponownie podstawową trasą.

Piątkowe zamknięcie nie wpłynie na kursowanie linii Ząbki-1 i 3

Sobota 8.10 – zamknięcie skrzyżowania 11 Listopada z ul. Żeromskiego (Wigury).

W sobotę 8 października zostanie wyłączone z ruchu skrzyżowanie ul. 11 Listopada z ul. Żeromskiego  (brak możliwości przejazdu we wszystkich relacjach zarówno w ciągu ul 11 listopada jak i w ciągu ulic Żeromskiego – Wigury).

W związku z tym linie autobusowe Ząbki-1 i 3 zostaną skierowane na trasę objazdową.

W kierunku  Powstańców za przystankiem  Narutowicza01, autobusy skręcą w ul. Piotra Skargi, dojadą do ul. Wolność, gdzie zatrzymają się na przystanku Piotra Skargi 01 , na rondzie skręcą w ul. 11 Listopada i następnie w prawo w ul. Gałczyńskiego, na ul. Gałczyńskiego jest zlokalizowany tymczasowy przystanek GAŁCZYŃSKIEGO, następnie autobusy skręcą w ul. Górnośląską dojadą do ul. Żeromskiego, po skręcie w prawo wrócą na stalą trasę.

W kierunku CH Marki – za przystankiem Wyspiańskiego 01, autobusy jadąc ul. Żeromskiego skręcą w lewo w ul. Górnośląską. Na ul. Górnośląskiej przed ul. Tetmajera jest zlokalizowany przystanek tymczasowy GÓRNOŚLĄSKA, jadąc dalej ul. Górnośląską autobusy linii Ząbki-1 i 3 skręcą w prawo w ul. Gałczyńskiego, w lewo w ul.11 Listopada i w prawo w ul. Wolności i ul. Piotra Skargi dojadą do ul. Wigury w którą skręcą w lewo wracając na stałą trasę.

W sobotę 8.10 zawiesza się funkcjonowanie przystanków 11 Listopada 01 i 02.

Od niedzieli 9 października linie Ząbki-1 i Ząbki-3 będą kursować stałą trasą.

 

Więcej informacji z Ząbek

Szkolny Dzień Technologii w SP nr 2 w Ząbkach

Szkolny Dzień Technologii w SP nr 2 w Ząbkach

Szkoła Podstawowa nr 2 w Ząbkach zaprasza do udziału w Szkolnym Dniu Technologii. W ramach tego dnia będą prowadzone zajęcia otwarte dla nauczycieli [...]
0 komentarzy
projektowanie ulic

Ząbki – wyników konkursów dla organizacji pozarządowych

UM Ząbki zaprasza  do zapoznania się z rozstrzygnięciami trzech konkursów dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 [...]
0 komentarzy
Sesja Rady Miasta Ząbki

Sesja Rady Miasta Ząbki

25 stycznia 2023 roku o godz. 9:00 w Urzędzie Miasta Ząbki, przy ul. Wojska Polskiego 10, odbędzie się LXXIV sesja Rady Miasta. Porządek obrad: Otwarcie sesji. Przyjęcie porządku [...]
0 komentarzy
Ząbki - zmiana organizacji ruchu na Batorego i przy SP5

Ząbki – prace na ul. ks. Skorupki przyspieszają

Wykonawca rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 634 (ul. ks. Skorupki w Ząbkach) firma SKANSKA S.A. pismem nr 111/2023/DWL457/8389 z dnia 20.01.2023 r. poinformowała, że [...]
0 komentarzy
Akcja krwiodawstwa w Ząbkach

Akcja krwiodawstwa w Ząbkach

Krwiobus, tradycyjnie będzie czekał na honorowych krwiodawców przy Miejskim Centrum Sportu w Ząbkach, ul. Słowackiego 23, w godzinach 9:00-14:00.  Warto przypomnieć, że w [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.