Zawiadomienie o II Sesji Rady Miasta Zielonka

Urząd Miasta Zielonka nieczynny 31 maja

II Sesja Rady Miasta Zielonka odbędzie się dnia 23 maja 2024 r. (czwartek) o godz. 18:00 w Urzędzie Miasta Zielonka – ul. Lipowa 5.

Porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji i przedstawienie porządku obrad.
 2. Informacja Przewodniczącego Rady Miasta Zielonka o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
 3. Sprawozdanie Burmistrza Miasta Zielonka z działalności w okresie międzysesyjnym, w tym informacja o realizacji zadań dotyczących programu gospodarowania lokalami wchodzącymi w skład mieszkaniowego zasobu Gminy wraz z oceną zasobów mieszkaniowych Gminy.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Centrum Aktywności Seniora w Zielonce za 2023 rok. (Druk Nr 10)
 5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Ośrodka Pomocy Społecznej w Zielonce za 2023 rok. (Druk 11)
 6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej za rok 2023 dla Miasta Zielonka. (Druk Nr 12)
 7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Zielonce za 2023 r. (Druk Nr 13)
 8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego za 2023 r. Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Zielonce. (Druk Nr 14)
 9. Podjęcie uchwały w sprawie oceny sytuacji ekonomiczno – finansowej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej – Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Zielonce za 2023 r. (Druk Nr 15)
 10. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia Miasta Zielonka do realizacji projektu pt. „W kompetencjach i umiejętnościach silni – rozwój dzieci i młodzieży w Szkole Podstawowej Nr 1 w Zielonce. (Druk Nr 16)
 11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Zielonka dla terenu szkoły podstawowej przy ul. Staszica. (Druk Nr 17)
 12. Zapytania, wnioski i oświadczenia radnych.
 13. Zamknięcie sesji.

Przewodniczący Rady Miasta Zielonka
/-/
Andrzej Marek Grodzki

Sesja ma charakter otwarty. Projekty uchwał dostępne są na stronie: www.bip.zielonka.pl – zakładka Rada Miasta.
Transmisje Sesji Rady Miasta odbywają się za pośrednictwem strony: www.zielonka.pl

Źródło: UM Zielonka

Więcej informacji z Zielonki

Zielonka - rozstrzygnięto konkurs na zorganizowanie wypoczynku letniego

Zielonka – rozstrzygnięto konkurs na zorganizowanie wypoczynku letniego

W poniedziałek 17 czerwca 2024 r. Burmistrz Miasta Zielonka rozstrzygnął konkurs na zorganizowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z Zielonki. Przyznano 8 [...]
0 komentarzy
Firma ITExpert działa w Zielonce już od 20 lat

Firma ITExpert działa w Zielonce już od 20 lat

Krzysztof Tomkiel w tym roku obchodzi 20-lecie prowadzenia firmy ITExpert, która zajmuje się cyberbezpieczeństwem. Przedsiębiorca odebrał jubileuszowe gratulacje od Burmistrza Miasta Zielonka oraz [...]
0 komentarzy
Weekendowe atrakcje w Zielonce

Weekendowe atrakcje w Zielonce

Weekend pełen kultury. W tym tygodniu będzie można dyskutować o książkach, pięknie pisać i rozwiązywać kryminalną zagadkę w teatrze. Sobota 15 czerwca, godz. [...]
0 komentarzy
Zielonka - Siatkówka Plażowa na Gliniankach – Letnie Zajęcia dla Mieszkańców

Zielonka – Siatkówka Plażowa na Gliniankach – Letnie Zajęcia dla Mieszkańców

W czwartki o godz. 18.00 odbywać się będą bezpłatne zajęcia  na boiskach plażowych przy stawach na Gliniankach.  Cotygodniowe mecze siatkówki plażowej, organizowane przez Fundacja [...]
0 komentarzy
Zielonka - „Powitanie lata 2024” z Klubem Sportów Walki Kyokushin

Zielonka – „Powitanie lata 2024” z Klubem Sportów Walki Kyokushin

Rodzinny Piknik „Powitanie Lata 2024” odbędzie się już jutro, 14 czerwca. Wydarzenie organizowane jest przez Klub Sportów Walki KYOKUSHIN. Wstęp na piknik jest [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.