Zielonka – bezpłatne wejściówki na koncert kolęd Zespołu „Śląsk”

Zielonka - bezpłatne wejściówki na koncert kolęd Zespołu „Śląsk”

Już w najbliższą niedzielę Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” zaprezentuje w Zielonce swoje wyjątkowe widowisko bożonarodzeniowe „Narodziła nam się dobroć”. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp na wydarzenie dla mieszkańców miasta jest bezpłatny, za okazaniem wejściówek, które będą wydawane już 7 stycznia od godziny 16:00 w Urzędzie Miasta Zielonka.

Bezpłatne wejściówki na koncert Zespołu „Śląsk”

Wstęp na koncert Zespołu „Śląsk” jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w hali sportowej, obowiązują bezpłatne wejściówki.

Wejściówki będą wydawane Mieszkańcom Zielonki za okazaniem Karty Mieszkańca dziś, 7 stycznia, w godzinach 16:00-19:00 lub do momentu wydania wszystkich wejściówek.

Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 wejściówki: jedną na swoją kartę oraz na drugą osobę, która również jest posiadaczem Karty Mieszkańca Zielonki.

Pobierając wejściówkę, należy posiadać przy sobie i okazać swoją własną Kartę Mieszkańca. Nie ma potrzeby okazywania karty drugiej osoby, dla której pobierana jest wejściówka – pracownik Urzędu będzie tę kwestię weryfikować w systemie.

Jeśli ktoś z Państwa jest mieszkańcem Zielonki, a nie posiada Karty Mieszkańca, może złożyć wniosek o wydanie karty w Urzędzie Miasta (w godzinach pracy Urzędu).

„Narodziła nam się dobroć” – najpiękniejsze kolędy i pastorałki

„Narodziła nam się dobroć” to barwne widowisko świąteczne w wykonaniu znakomitych artystów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. W najbliższą niedzielę o godz. 19:00 w hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu będą mogli Państwo usłyszeć najpiękniejsze kolędy oraz pastorałki, które będą przeplatane tańcami regionalnymi i narodowymi. Podczas koncertu nie zabraknie m.in. takich kolęd jak „Bóg się rodzi”, „Jezus malusieńki”, „Cicha Noc”. To wydarzenie, które na pewno dostarczy wielu emocji i pozwoli nam ponownie poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: UM Zielonka

Więcej informacji z Zielonki

Zielonka - Rusza przebudowa części ul. Staszica

Zielonka – Rusza przebudowa części ul. Staszica

Rozpoczynamy kolejną ważną inwestycję drogową w Zielonce, którą — ze względu na uwarunkowania przestrzenne — należy zaliczyć do zadań szczególnie wymagających. Przebudową i [...]
0 komentarzy
Zielonka - Unihokeistki UKS Bankówka Wicemistrzyniami Polski

Zielonka – Unihokeistki UKS Bankówka Wicemistrzyniami Polski

To wielki sukces młodych zawodniczek z Zielonki. Drużyna UKS Bankówka wywalczyła srebrny medal podczas turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w unihokeju, sięgając [...]
0 komentarzy
Zielonka - Konkursy ofert dla NGO na letni wypoczynek dzieci i młodzieży

Zielonka – Konkursy ofert dla NGO na letni wypoczynek dzieci i młodzieży

Burmistrz Miasta Zielonka ogłosił 21 kwietnia 2026 r. dwa otwarte konkursy ofert skierowane do organizacji pozarządowych na przygotowanie atrakcyjnej, bezpiecznej i wartościowej oferty [...]
0 komentarzy
Światowy Dzień Wody - Konkurs

Miejskie dotacje na deszczówkę i instalację gazową

Miasto Zielonka prowadzi obecnie nabór w ramach dwóch programów dotacyjnych, które mogą obniżyć Państwa koszty planowanych prac. Pierwszy z nich dotyczy zakupu i [...]
0 komentarzy
Zielonka - Droga wojewódzka 634 z nową docelową nawierzchnią

Zielonka – Droga wojewódzka 634 z nową docelową nawierzchnią

Wykonawca zakończył  układanie ostatniej warstwy asfaltu — etap inwestycji, który wiązał się z odcinkowymi wyłączeniami ruchu i był najbardziej odczuwalny dla mieszkańców. Teraz [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.