Zielonka – CAS zaprasza na muzyczne spotkanie w ramach cyklu „Żeby zmysły nie prysły”

Zielonka - CAS zaprasza na muzyczne spotkanie w ramach cyklu „Żeby zmysły nie prysły”

23 lipca Centrum Aktywności Seniora zaprasza na kolejne wyjątkowe spotkanie w ramach cyklu „Żeby zmysły nie prysły”. Tym razem tematem przewodnim będzie muzyka. Nie zabraknie znanych i lubianych melodii z dawnych lat, a także wyjątkowej okazji, by spróbować swoich sił w grze na różnych instrumentach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Pierwsze spotkanie, które odbyło się w ubiegłym tygodniu w siedzibie Centrum Aktywności Seniora, było pełne praktycznej wiedzy i twórczych działań. Seniorzy uczestniczyli w warsztatach poświęconych planowaniu codziennych obowiązków, wysłuchali prelekcji na temat cyberbezpieczeństwa, poznając sposoby ochrony danych i bezpiecznego korzystania z internetu. Były też ćwiczenia pamięci i koncentracji, rozmowy o pasjach, a na zakończenie – wspólne malowanie ławek.

Czas na muzykę, trochę wspomnień i moc dobrej zabawy

Drugie spotkanie w ramach cyklu poświęcone będzie muzyce – tej, która budzi wspomnienia, poprawia nastrój i łączy ludzi. Zaczniemy o godz. 12:00 od zabawy „Jaka to melodia?”, w której będzie można sprawdzić swoją pamięć muzyczną, przypomnieć sobie znane utwory i powspominać przy dźwiękach z dawnych lat.

Następnie o godz. 13:30 zaprosimy uczestników do strefy muzycznej – każdy będzie mógł spróbować gry na instrumentach. Nie jest potrzebne doświadczenie, wystarczy odrobina ciekawości i chęć spróbowania czegoś nowego.

Ten wyjątkowy dzień zakończymy o godz. 17:00 fantastycznym koncertem i wspólnym śpiewaniem.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Niech to będzie dzień pełen dobrych emocji, życzliwych spotkań i dźwięków, które zostaną z Państwem na dłużej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  •  Środa, 23 lipca
  • Godz. 12:00
  • Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Literacka 20

Źródło: UM Zielonka

Więcej informacji z Zielonki

Zielonka - Planszówki w Kolejowej 11 – środy przy wspólnym stole

Zielonka – Planszówki w Kolejowej 11 – środy przy wspólnym stole

W każdą środę Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonce zaprasza do Kolejowej 11 w każdą środę, w godz. 12:00–18:00. na wakacyjne popołudnia pełne gier, [...]
0 komentarzy
Zielonka - jezdnia w ulicy Ossowskiej już z pierwszą warstwą asfaltu

Zielonka – Jezdnia w ulicy Ossowskiej już z pierwszą warstwą asfaltu

Na ul. Ossowskiej widać już jeden z najbardziej wyczekiwanych efektów modernizacji. W poniedziałek, 10 sierpnia, wykonawca zakończył układanie pierwszej warstwy asfaltu na całym [...]
0 komentarzy
Zielonka - Ul. Ossowska – prace przy układaniu nowej nawierzchni będą kontynuowane

Zielonka – ul. Ossowska – prace przy układaniu nowej nawierzchni będą kontynuowane

Prace związane z układaniem pierwszej warstwy asfaltu na ul. Ossowskiej zostaną dokończone w poniedziałek, 10 sierpnia. W weekend (sobota i niedziela) Wykonawca zapewni [...]
0 komentarzy
Zielonka - Oddaj krew i pomóż ratować życie

Zielonka – Oddaj krew i pomóż ratować życie

Kilkadziesiąt minut wystarczy, by pomóc osobom walczącym o zdrowie i życie. W niedzielę, 9 sierpnia, Klub Honorowych Dawców Krwi „Krzyś” zaprasza mieszkańców do [...]
0 komentarzy
Zielonka - Prace przy ul. Spacerowej w okolicy Glinianek

Zielonka – Prace przy ul. Spacerowej w okolicy Glinianek

Rozpoczęły się prace przygotowawcze związane z budową ul. Spacerowej, która znajduje się na terenie Kobyłki. Prowadzone prace nie są inwestycją Miasta Zielonka. Za [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.