Zielonka CUP 2013

Puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji i Sportu Rady Miasta Zielonka piłkarskiego turnieju otrzymał najlepszy zielonkowski zawodnik ? Cezary Zaboklicki.

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka odbył się 25 lutego w Miejskiej Hali Sportowej zielonkowskiego gimnazjum. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał burmistrz Zielonki Grzegorz Dudzik, a puchary dla najlepszych drużyn wręczyła Irena Nowak, dyrektor Miejskiego Gimnazjum.

Rozgrywki stały na wysokim poziomie sportowym, gdyż na turniej przyjechały bardzo silne reprezentacje z Łomianek, Duczek i Kobyłki, a honoru Zielonki bronili ambitni uczniowie Miejskiego Gimnazjum. Po zaciętych i wyrównanych meczach pierwsze miejsce w ZIELONKA CUP 2013 zajęła reprezentacja Łomianek, która w decydującym meczu pokonała zielonkowskich piłkarzy. Tym samym na drugim miejscu stanęli chłopcy z Miejskiego Gimnazjum w Zielonce, a na najniższym stopniu podium uplasowały się reprezentacje: Gimnazjum z Duczek i Gimnazjum nr 2 w Kobyłce.

Na zakończenie Puchar Przewodniczącego Komisji Edukacji i Sportu Rady Miasta Zielonka otrzymał najlepszy zielonkowski zawodnik ? Cezary Zaboklicki. Rozegrany turniej piłkarski był kolejnym etapem przygotowań do zbliżającego się wiosną prestiżowego turnieju Coca Cola Cup 2013, w którym wezmą udział także uczniowie z Zielonki.