Już w najbliższą sobotę wśród drzew i pod lampionami zabrzmią największe polskie i zagraniczne przeboje, które porwą do wspólnej zabawy. Start o 19:00.
Taneczne szaleństwo w Parku Dębinki
Podczas drugiej potańcówki tego lata na scenie wystąpi zespół Muzokracja. Nie zabraknie największych przebojów – zarówno tych z polskiej sceny muzycznej, jak i zagranicznych hitów. Jedno jest pewne – zespół zagra tak, że nogi same ruszą do tańca. Czeka solidna dawka pozytywnej energii i roztańczony wieczór pod gwieździstym niebem.
Pełen energii pokaz taneczny
Start o godzinie 19:00, a wspólna zabawa potrwa aż do północy. Wieczór uświetni wyjątkowy pokaz taneczny w wykonaniu znanych i lubianych tancerzy – Anny Głogowskiej i Marcina Wrzesińskiego, którzy swoją energią, charyzmą i pasją do tańca porwą do wspólnej zabawy na parkiecie.
Biesiada pod chmurką
Tradycyjnie już, tuż obok parkietu, powstanie strefa biesiadna, gdzie będzie można usiąść, zrelaksować się i zjeść coś pysznego. Specjalnie na tę okazję kucharze Dworu Rozłogi przygotują menu pełne grillowanych specjałów.
Spotkajmy się w Parku Dębinki – do zobaczenia!
- Sobota, 26 lipca
- Godz. 19:00
- Park Dębinki
Źródło: UM Zielonka
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Rodzinne warsztaty, ekoakcja i jarmarki – weekend w mieście pod znakiem świąt
Zielonka – Postępy na budowie miejskiego żłobka
Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Zielonki
18 medali judoków z Zielonki – podsumowanie listopadowych zmagań

