UM Zielonka zachęca do przywożenia zużytego, kompletnego elektrosprzętu oraz baterii. W zamian otrzymają przygotowano upominek.
W najbliższą sobotę, 6 maja, czekamy na mieszkańców Zielonki w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, przy ul. Krzywej 18, w godzinach 8:00 – 16:00. Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla Państwa eko prezenty w podziękowaniu za przywiezione elektroodpady i baterie. W maju na uczestników akcji czekać będą wiosenne sadzonki, które staną się miłą dekoracją balkonu lub ogródka. Znajdą się również boxy śniadaniowe, torby materiałowe na zakupy oraz zestawy kredek i kredy.
Nagrody będą rozdawane zgodnie z regulaminem akcji „Zielonka jest EKO” – informuje ratusz
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Kultura, historia i sąsiedzkie spotkania
Weekend w Zielonce zapowiada się naprawdę ciekawie – będą opowieści o starych rodach, garażowe wyprzedaże, mocne wrażenia w Klubie Książki. Weekend zakończy piknik
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Dotacje dla organizacji pozarządowych na wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży
Zbliżające się wakacje to czas odpoczynku, ale także wyzwanie związane z organizacją wolnego czasu dzieci i młodzieży. Dlatego Miasto Zielonka, we współpracy z
[...]
0 komentarzy
Kolej na lato – piknik na rozpoczęcie lata w Kolejowej 11
Mikser zagra w Zielonce. „Kolej na LATO” już 20 czerwca przy Kolejowej11 Warsztaty artystyczne, koncert rapera Miksera, Silent Disco i atrakcje dla całych
[...]
0 komentarzy
Widowiskowy przelot wojskowych samolotów nad Zielonką
W czwartek, 18 czerwca, w godzinach 11:35–11:45 nad Zielonką odbędzie się widowiskowy przelot formacji trzech samolotów bojowych. Przelot będzie związany z obchodami Święta
[...]
0 komentarzy
Dotacja dla OSP Zielonka na remont strażnicy
Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 40 000 zł zostanie przeznaczona na modernizację strażnicy. Środki zostały przyznane w ramach programu „Mazowsze dla
[...]
0 komentarzy
