„Zielony Kopciuszek” na scenie mareckiego MCER

Już 14 marca 2020 roku (sobota) o godz.11:30  Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne zaprasza dzieci na interaktywny spektakl o tematyce ekologicznej.

Dzięki baśniowej atmosferze gwarantowane są niezapomniane przeżycia teatralne, połączone z efektywną edukację ekologiczną. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

?Zielony Kopciuszek? to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który – dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom – przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.

Zapowiedź fabuły

Okrutny los skazał Kopciuszka na mieszkanie z macochą i dwójką brzydkich sióstr. Dobra bohaterka nie rezygnuje jednak z marzeń. Zawsze przecież może liczyć na wsparcie zabawnych przyjaciół ? Motylka Emilki i Szczurka Burka. Dzięki nim w spektaklu wszystko potoczy się, jak w bajce ? magiczna przemiana w księżniczkę pozwoli Kopciuszkowi dotrzeć na bal, na którym spotka wymarzonego księcia. Zgodnie z treścią bajki o Kopciuszku, czar pryśnie o północy. Dlaczego? Bo królewicz okaże się Księciem von Bałaganem, który nie dba o przyrodę. Kopciuszek nie chce żyć w królestwie, nad którym unosi się smog, a ludzie nie segregują śmieci. Jak odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, rozkochanego w czystej naturze? Wraz z dziećmi Książe będzie poszukiwał odpowiedzi na to pytanie.

Wstęp wolny!

Wcześniej jednak należy odebrać bezpłatną wejściówkę w kancelarii Urzędu Miasta Marki, bądź w kasie MCER.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.