Złote Gody w Wołominie

W niedzielę, 27 listopada Miejski Dom Kultury w Wołominie był gospodarzem uroczystości ?Złotych Godów?. Ten niezwykły jubileusz świętowało 17 wołomińskich par małżeńskich.

Było to wydarzenie poświęcone osobom, które mogą pochwalić się długoletnim pożyciem małżeńskim. Na uroczystości oprócz samych jubilatów zagościli na niej Ksiądz Proboszcz Witold Gajda, Burmistrz Wołomina Edyta Zbieć, Przewodniczący Rady Miejskiej Leszek Czarzasty, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Wołominie Izabela Bąk oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jacek Rzepecki.
Życie ze sobą w zgodzie wymaga umiejętności słuchania drugiej osoby i umiejętności chodzenia na kompromis. Dlatego warto było zadbać o to, by ten dzień był wyjątkowy dla naszych odznaczonych par.
W tym roku medale oraz list gratulacyjny otrzymali:
? Joanna i Jan Bzura ? Zofia i Julian Chudek ? Krystyna i Zygmunt Dębscy ? Halina i Ryszard Grejciun ? Maria i Henryk Grzegorzewscy
? Hanna i Mieczysław Imińscy ? Teresa i Antoni Konkol ? Jadwiga i Eugeniusz Kozik ? Danuta i Witold Królik ? Teresa i Henryk Matusiak ? Janina i Józef Nizioł ? Jadwiga i Roman Radzcy ? Elżbieta i Czesław Sitarz ? Stanisław i Tadeusz Szczęśni ? Irena i Kazimierz Wiśniewscy ? Irena i Wojciech Wiśniewscy ? Eugenia i Antoni Niewiadomscy
Uroczystość umilił wszystkim gościom koncert wokalistki Eve Light z akompaniamentem Marka Lipskiego. Na zakończenie wszyscy zebrani goście odśpiewali wspólnie ?Sto Lat? i wznieśli toast za zdrowie jubilatów. Na uroczystości nie brakowało podziękowań, życzeń i serdeczności. Wszyscy życzyli jubilatom kolejnych lat spędzonych w szczęściu i zgodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.