Sokołowska policja zatrzymała 24-letnią kierującą Audi, która prowadziła pojazd w stanie nietrzeźwości. Kobieta miała promil alkoholu w organizmie, a w aucie znajdowało się jej 6-miesięczne dziecko. Sprawą zajmie się także Sąd Rodzinny.
W poniedziałek, 26 maja chwilę po północy dyżurny sokołowskiej policji otrzymał zgłoszenie, dotyczące nietrzeźwej kierującej, która może poruszać się po ulicach Sokołowa Podlaskiego. Na ul. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej osobowe Audi. Kierującą okazała się 24-letnia mieszkanka powiatu sokołowskiego.
Wykonane badanie alkomatem wykazało, że kobieta nietrzeźwa – posiadała promil alkoholu w organizmie. Na domiar złego, w pojeździe podróżowało z kobietą również 6-miesięczne dziecko. Mundurowi kobiecie zatrzymali prawo jazdy, a za kierowanie pojazdem w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości, grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.
Ponadto, z uwagi na fakt przewożenia pojazdem dziecka przez nietrzeźwą matkę, funkcjonariusze powiadomili również Sąd Rodzinny.
mł. asp. Aleksandra Siemieniuk/KPP w Sokołowie Podl.
Więcej wiadomości z Mazowsza
Śmiertelny wypadek. Osobówka uderzyła w ogrodzenie cmentarza. Zginął kierowca.
Groźny wypadek w Łuczynowie. Niedostosowanie prędkości doprowadziło do poważnych zniszczeń.
Ciężarówka wjechała w barierki na trasie S7. Setki puszek z piwem wypadły na drogę!
Zderzenie osobówek na DK61
Na S7 ojciec i syn bez uprawnień w czasie jednej kontroli drogowej
Wypadek z udziałem rowerzysty na DW618
Dachowanie pojazdu na DK50. 19-letni kierujący bez uprawnień, po użyciu alkoholu
8 godzin intensywnej pracy strażaków
„Duch sternik” zatrzymany przez kryminalnych
Zderzenie osobówki ze śmieciarką w Zaścieniu
Tragiczny wypadek drogowy w Długosiodle.
Zdarzenie na S8 w Kobyłce: auto uderzyło w bariery energochłonne
Strzelał w kierunku auta, ponieważ kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle
Zderzenie dwóch samochodów w Elżbietowie

