8 maja 2024 r. zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie w wieku 45-74 lat do mammobusa w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych w godz. 9:00 – 17:00 przy ul. ks. F. Marmo 13 w Kobyłce (siedziba OSP). – zachęca organizator akcji
Program skierowany jest do kobiet w wieku 45-74 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii.
Kobietom spoza grupy refundowanej badania będą wykonywanie odpłatnie. Koszt badania wynosi 120 zł
Więcej informacji z Kobyłki
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka otrzyma łącznie 324 tys. zł z kolejnych środków rozdysponowanych przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na dwa zadania: cyfryzację obsługi Punktu
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – pierwsze ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności
[...]
0 komentarzy
Zabiegi pielęgnacyjne przy pomniku przyrody w Kobyłce. Lipa przy ul. Chałubińskiego pod opieką specjalistów
Przy ul. Chałubińskiego w Kobyłce przeprowadzono prace pielęgnacyjne przy pomniku przyrody — lipie drobnolistnej. 16 czerwca mieszkańcy mogli zauważyć ekipę zajmującą się drzewem,
[...]
0 komentarzy
MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!
Kobyłka po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem, w którym rodzą się wielkie sportowe talenty. Zawodnicy MKS Wicher Kobyłka wrócili z Pucharu Świata
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Po 98 latach powrócił łańcuch pierwszego wójta gminy
Do Kobyłki wróciła wyjątkowa pamiątka związana z historią miasta. Po 98 latach do rodzinnej miejscowości powrócił Łańcuch Urzędowy należący do pierwszego wójta gminy
[...]
0 komentarzy
