9 medali KSW KYOKUSHIN

W ostatni weekend (27-28 maja) Klub Sportów Walki KYOKUSHIN wziął udział, z sukcesem, w dwóch silnie obsadzonych turniejach.

Wyselekcjonowana grupa  zawodników KSW KYOKUSHIN wystartowała w otwartych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego, gdzie uczestniczyło ponad 256 zawodników z blisko 20 klubów, a w drodze do finału należało stoczyć od 3 od 4 walk.
Sześcioosobowa reprezentacja zdobyła sześć medali. Pierwsze miejsca wywalczył Bartek Kazimierczak i Karol Narożniak. Na najniższym stopniu podium stanęli Gabrysia Majewska oraz Hubert Szulim i mimo przegranych półfinałów walczyli bardzo dobrze.
Srebrne medale zdobyły dziewczęta: Klaudia Brzozowska i Ania Stankiewicz, które pokonały zawodniczki z Suwałk, Olsztyna, Szczytna, Olecka. Ania Stankiewicz zasługuje na duże wyróżnienie, ponieważ tego dnia stoczyła cztery doskonałe taktycznie pojedynki i dopiero w finale po wyrównanym pojedynki i dogrywce musiała uznać wyższość reprezentantki Białorusi.
W niedzielę 28 maja, w Ostrowi Mazowieckiej odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka. I m ? Ania Stankiewicz i Bartek Kazimierczak, Medal brązowy przywiózł Wojtek Leśniczak.
Na dziewięć możliwych medali udało się wywalczyć taką samą ilość miejsc na podium. Trzymajmy mocno kciuki za zawodników podczas 44-tych Mistrzostw Polski Seniorów w Sosnowcu.