W sobotę w godzinach porannych w Nowych Budach 24-latek kierujący skodą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.
Wrak BMW zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący poniósł śmierć na miejscu
Dwa wypadki na S8 – auta kończyły jazdę na barierach ochronnych
Na łuku zjechał na przeciwległy pas, następnie do rowu, doprowadzając do dachowania pojazdu.
Na miejsce szybko dotarły służby ratownicze oraz Policja, która zabezpieczyła miejsce wypadku i rozpoczęła ustalanie jego przyczyn.
Tragiczny wypadek na S7 pod Grójcem. Jedna osoba nie żyje, droga była całkowicie zablokowana
Skuteczna interwencja służb
W aucie podróżowało łącznie 5 osób. W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie. Po przeprowadzeniu wstępnych badań na miejscu, zdecydowano o przewiezieniu poszkodowanych do szpitala.
Pytania o przyczynę
Na tym etapie dochodzenia nie można jednoznacznie wskazać, co było powodem nagłego zjechania pojazdu z trasy. Policja nie wyklucza utraty koncentracji oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Choć tego dnia pogoda nie sprawiała trudności kierowcom, nie można też wykluczyć czynników technicznych.
Apel o ostrożność
Służby ratunkowe apelują o czujność, szczególnie podczas weekendowych wyjazdów, kiedy tempo jazdy i rozluźnienie za kierownicą mogą prowadzić do poważnych błędów. Tym razem skończyło się na dwóch poszkodowanych, ale każda podobna sytuacja to lekcja – zarówno dla uczestników, jak i dla wszystkich, którzy tego dnia bezpiecznie mijali to miejsce.
Więcej wiadomości z Mazowsza
Zakroczym: potrącenie pieszej. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR
DK62 – groźny wypadek z udziałem łosia. Trzy auta rozbite, dwie osoby ranne.
Ukrywał się od kary za przestępstwa seksualne wobec małoletniej – zatrzymali go kryminalni z Ostrołęki
Wybuch gazu w Starym Kraszewie. Jedna osoba poszkodowana, budynek poważnie uszkodzony
Akt oskarżenia w sprawie ataku psa na 11-latkę wracającą ze szkoły
Akt oskarżenia przeciwko rozbójnikowi z Ochoty
Pożar domu jednorodzinnego w Krubinie. Ogień objął cały budynek – jedna osoba poszkodowana
Ujęcie obywatelskie w Kluczewie. Kierowca miał blisko 3 promile
Dzięki czujności i szybkiej reakcji służb uratowano noworodka
Tymczasowy areszt dla sprawcy kradzieży rozbójniczej
Wchodzili do mieszkań pod pretekstem awarii – dwóch ,,hydraulików” tymczasowo aresztowanych
Pożar, który wstrząsnął Ząbkami. Biegli wskazali prawdopodobną przyczynę
Zderzenie dwóch ciężarówek na trasie ekspresowej
Złamał zakaz, miał narkotyki, a w domu amunicję. 26-latek usłyszał zarzuty.

