W Wildze na skrzyżowaniu DW 801 i DK 76 doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Przypominamy, że na drodze wszyscy kierowcy powinni zachować ostrożność.
Do zdarzenia doszło we wtorek (21.10) o godz. 10:45 w Wildze na skrzyżowaniu DW 801 i DK 76. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem 64-latka jadąc z Wilgi w kierunku Garwolina zderzyła się z 34-letnim motocyklistą, który poruszał się DW 801 w kierunku Warszawy. Następnie motocykl uderzył w pojazd renault, którego kierowca zatrzymał się na skrzyżowaniu, żeby ustąpić pierwszeństwa motocykliście.

Kierowca jednośladu z obrażeniami trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny i ustalili świadków. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni postępowanie.
Niestety wypadki z udziałem motocyklistów często są poważne w skutkach. Zarówno motocykliści, jak i kierowcy innych aut muszą pamiętać, że nie są sami na drodze. Wzajemny szacunek jest również czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo.
podkom. Małgorzata Pychner / Policja Mazowiecka
Więcej wiadomości z Mazowsza
Opinia biegłych w sprawie zabójstwa 16-letniej Mai. Prokuratura: podejrzany był poczytalny
Zderzenie motocyklistów w Myszyńcu. Apelujemy o ostrożność do kierujących jednośladami
Kolejne groźne zderzenie na DK 92 pod Sochaczewem. Osobówka wpadła w bariery po zderzeniu z ciężarówką
Nietrzeźwy kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w drzewo i zaparkowane samochody – ku przestrodze
Zderzenie 3 pojazdów w Ciechanowie. 1 osoba ranna
Pijana 50-latka wsiadła za kierownice osobówki- miała ponad 2 promile
Groźne zderzenie w Orzeszynie. 28-latka zjechała na przeciwległy pas i uderzyła w ciężarówkę
44-latek zatrzymany z narkotykami. Usłyszał zarzuty
1,5 promila i próba zamiany miejsc. 23-latka ponownie zatrzymana za jazdę po alkoholu
Slalomem na motorowerze, z trzema dożywotnimi zakazami i ponad 3 promilami. Recydywista trafił do aresztu
Zatrzymany przez „Kobrę” odpowie za kradzież z włamaniem Mercedesa
Blisko kilogram marihuany i nielegalna uprawa konopi – 52-latek zatrzymany
Papierosy i podróbki zabezpieczone przez policjantów. Zatrzymany 34-letni obywatel Indii
Rozpędzonym quadem ruszył na policjanta. 46-latek usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza

