W niedzielę 23 listopada 2025 roku służby ratunkowe zostały wezwane do poważnego zdarzenia drogowego na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego, w którym podróżowały cztery osoby.
Dachowanie w Malechach. 18-letnia kierująca trafiła do szpitala.

Zderzenie trzech pojazdów na trasie S8. Trasa w kierunku Warszawy była całkowicie zablokowana
Skoordynowana akcja ratunkowa
Na miejsce natychmiast zadysponowano siły z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Dworze Mazowieckim oraz dwa zastępy ochotnicze: OSP Ratownictwo Wodne oraz OSP Zakroczym.
Strażacy przystąpili do zabezpieczenia miejsca wypadku oraz udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. Na czas prowadzenia działań teren wokół pojazdu został odpowiednio zabezpieczony, a służby kierowały ruchem.
Czołowe zderzenie dwóch osobówek. 7 osób rannych, w tym czworo dzieci.
Dalsze czynności wyjaśniające
Okoliczności wypadku nie zostały jeszcze oficjalnie ustalone. Dzięki szybkiemu i profesjonalnemu działaniu służb, sytuację udało się opanować, a poszkodowanym udzielono pomocy w odpowiednim czasie. To kolejna sytuacja, która przypomina o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na drogach – zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy warunki atmosferyczne mogą być zdradliwe i wpływać na bezpieczeństwo podróżnych.

Zdjęcia: Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim
Ochotnicza Straż Pożarna – Ratownictwo Wodne
Więcej wiadomości z Mazowsza
Szokujące sceny w galerii handlowej. Nastolatki podżegały 13-latka do ataku na bezdomnego
Kontrole przewozów trwają. Zatrzymany Uzbek ścigany czerwoną notą Interpolu
Groźny wypadek w Żukowie pod Sochaczewem. Kierowca uderzył w słup i zaparkowany samochód, na miejscu lądował śmigłowiec LPR
Potężny łoś wpadł na samochód. Dramatyczny wypadek na DK53.
Dramatyczny wypadek na ulicy Szwedzkiej. Skuter zderzył się z samochodem – jedna osoba ranna
Usiłował zabić, groził siekierą, znieważył i napadł na policjantów. 52-latek tymczasowo aresztowany na 3 miesiące
Seria kolizji i wypadków na S8. Pięć zdarzeń przez ten sam błąd kierowców
Pijany sprawca kolizji, zatrzymany przez legionowskich policjantów
Ukrywał się przed karą za rozbój. Policjanci z Wieliszewa zatrzymali 42-latka
Płomienie i gęsty dym na posesji. Samochód spłonął w Zagościńcu.
Dramatyczny wypadek w Woli Rasztowskiej. Samochód wpadł do zbiornika wodnego, dwie osoby poszkodowane
Ogromny pożar zakładu stolarskiego w Nowych Lipinach. Nad miejscowością unosił się gęsty słup czarnego dymu.
Wieczorny pożar sadzy w kominie. Szybka interwencja strażaków zapobiegła większemu zagrożeniu.
Groźny wypadek na DK61. Samochód dachował w przydrożnym rowie.

