W niedzielę reprezentacja WWL Badminton Club brała udział w turnieju MB Motors w Józefosławiu. – Wróciliśmy łącznie z czterema medalami w grach podwójnych. Reprezentowali nas: Karolina Jelińska, Anna Kocimska, Ula Trusinska i Marcin Ciok – informuje WWL Badminton Club
Natomiast w Tarnowie zakończył się największy międzynarodowy polski turniej rozgrywany od 1975 roku, Orlen Polish Open 2023, w którym udział wzięło 434 zawodniczek i zawodników z 47 krajów całego świata. Nie brakowało tam naszych reprezentantów. W kwalifikacjach do turnieju głównego Orlen Polish Open wystąpili: Michał Walentek, Marcin Ciok oraz Nick Shkliaiev.
Więcej informacji z Marek
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i
[...]
0 komentarzy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki otrzymają 250 tys. zł dofinansowania z programu „Mazowsze dla sportu” na remont dachu nad salą gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul.
[...]
0 komentarzy
Marki – Akcja sterylizacja 2026
Program obejmuje bezpłatne zabiegi weterynaryjne z zakresu kastracji oraz znakowania psów i kotów domowych. Poprzez zabieg kastracji (sterylizacji) należy rozumieć pełne chirurgiczne usunięcie
[...]
0 komentarzy
Marki – ogłoszono konkursy na dyrektora przedszkola miejskiego oraz dyrektora szkoły Podstawowej
Ruszyły dwie ważne rekrutacje, ogłoszono konkursy na dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 3 Bajkowy Świat oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Dwujęzycznymi im.
[...]
0 komentarzy
Marki – Wymiana wodomierzy
Rozpoczęła się wymiana wodomierz. Jest to bezpłatna usługa, dokonywana co pięć lat przez nasze przedsiębiorstwo. Jeśli Państwa nie zastaniemy, zostawimy informację o naszej
[...]
0 komentarzy
