Dobra wiadomość dla mieszkańców gmin Kobyłka i Wołomin! Wkrótce rozpocznie się modernizacja ponad pięciokilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 634 od ul. Orląt Lwowskich do al. Niepodległości. Koszt realizacji inwestycji to ponad 140 mln zł, z czego 77 mln zł to środki z budżetu województwa mazowieckiego. W środę 13 września umowę z wykonawcą podpisał Grzegorz Obłękowski, dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. W wydarzeniu wzięli udział marszałek Adam Struzik i radni województwa mazowieckiego Anna Brzezińska i Piotr Kandyba.
Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego
Mazowsze walczy z suszą. Sejmik wspiera gminy w budowie studni i zbiorników retencyjnych
17 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszą ogłoszony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1995 r. Narastający problem suszy na
[...]
0 komentarzy
Mazowsze dla gospodarki o obiegu zamkniętym
Rozwój PSZOK-ów, zakup inteligentnych koszy do segregacji odpadów czy projekty proekologiczne – to część zadań, które otrzymały pieniądze z programu „Mazowsze dla gospodarki o
[...]
0 komentarzy
Zabierz flagę Mazowsza i ruszaj w drogę. Wakacyjna przygoda, która może wygrać tysiące złotych
Mazowsze inspiruje do odkrywania, podróżowania i dzielenia się wyjątkowymi chwilami. Tegoroczne wakacje mogą być nie tylko okazją do poznania nowych miejsc, ale także
[...]
0 komentarzy
Jubileusz „Słonecznego” – 20 edycja połączeń Kolei Mazowieckich nad morze
Wakacyjne połączenia Kolei Mazowieckich wracają na kolejowy szlak w wyjątkowej atmosferze. Nadchodząca edycja upłynie pod znakiem jubileuszu. Będzie to już 20 uruchomione połączenie
[...]
0 komentarzy
Wianki dla Seniorów w Zielonce
Kolorowe wianki, muzyka i rozmowy w letniej atmosferze. W Domu Pomocy Społecznej w Zielonce odbył się piknik „Wianki dla Seniorów”, który zgromadził mieszkańców
[...]
0 komentarzy
