Kolejowa 11 zaprasza do swojego klimatycznego ogródka na nowy cykl – Kinowe środy na Kolejowej. W co drugą środę prezentowane będą znane i cenione filmy. Już jutro o godzinie 20.45 film „W trójkącie”.
„W trójkącie” to nagrodzona Złotą Palmą szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.
Dobra komedia, przyjemne otoczenie ogrodu Kolejowej 11 i piękna pogoda, to idealny pomysł na letni wieczór. Gdyby jednak aura nie dopisała, seans odbędzie się w budynku.
Darmowe wejściówki do pobrania TUTAJ
Źródło: UM Zielonka
Więcej informacji z Zielonki
Zielonka – Kultura, historia i sąsiedzkie spotkania
Weekend w Zielonce zapowiada się naprawdę ciekawie – będą opowieści o starych rodach, garażowe wyprzedaże, mocne wrażenia w Klubie Książki. Weekend zakończy piknik
[...]
0 komentarzy
Zielonka – Dotacje dla organizacji pozarządowych na wakacyjną ofertę dla dzieci i młodzieży
Zbliżające się wakacje to czas odpoczynku, ale także wyzwanie związane z organizacją wolnego czasu dzieci i młodzieży. Dlatego Miasto Zielonka, we współpracy z
[...]
0 komentarzy
Kolej na lato – piknik na rozpoczęcie lata w Kolejowej 11
Mikser zagra w Zielonce. „Kolej na LATO” już 20 czerwca przy Kolejowej11 Warsztaty artystyczne, koncert rapera Miksera, Silent Disco i atrakcje dla całych
[...]
0 komentarzy
Widowiskowy przelot wojskowych samolotów nad Zielonką
W czwartek, 18 czerwca, w godzinach 11:35–11:45 nad Zielonką odbędzie się widowiskowy przelot formacji trzech samolotów bojowych. Przelot będzie związany z obchodami Święta
[...]
0 komentarzy
Dotacja dla OSP Zielonka na remont strażnicy
Dotacja z budżetu Województwa Mazowieckiego w wysokości 40 000 zł zostanie przeznaczona na modernizację strażnicy. Środki zostały przyznane w ramach programu „Mazowsze dla
[...]
0 komentarzy

