Aplikacja mobilna dla mieszkańców gminy Radzymin – MÓJ RADZYMIN

Aplikacja mobilna dla mieszkańców gminy Radzymin – MÓJ RADZYMIN

Dostęp do informacji jest w obecnych czasach dobrem nieocenionym. Nowe technologie dają coraz więcej możliwości swobodnego kontaktu i dostępu do źródeł wiedzy. Gmina Radzymin idzie z duchem czasu i oddaje w Państwa ręce narzędzie dzięki, któremu będą Państwo zawsze dobrze poinformowani a komunikacja z Urzędem stanie się prosta i intuicyjna.

Przestawiamy aplikację mobilną MÓJ RADZYMIN.

Aplikacja Podzielona jest na dwie sekcje adresowane do mieszkańców oraz osób, które chciałyby lepiej poznać piękno gminy Radzymin. Mogą to być zarówno mieszkańcy jak i turyści.

DLA MIESZKAŃCA

Sekcja „Dla mieszkańca” zawiera najbardziej potrzebne funkcjonalności z punktu widzenia osób, które mieszkają na terenie naszej gminy i zależy im na rzetelnej informacji.

  • E-URZĄD – jest to moduł pozwalający na przeniesienie się bezpośrednio do Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta. Jest to miejsce gdzie, w prosty i intuicyjny sposób mogą załatwić Państwo wiele spraw urzędowych, bez wychodzenia z domu.
  • ZGŁOŚ USTERKĘ – jeśli na swojej drodze spotkają Państwo nielegalne wysypisko, dziurę w jezdni, zepsutą lampę lub porzucony wrak samochodu –  kilkoma kliknięciami zgłoszą to Państwo do właściwej jednostki. Wystarczy opisać sytuację, zrobić zdjęcie i podać lokalizację (dlatego tak ważne, jest aby przy instalowaniu aplikacji udzielić pozwolenia na udostępnienie lokalizacji), a my zajmiemy się daną sprawa. Podczas przesyłania informacji jest możliwość pozostawienia adresu e-mail. Służy on tylko do komunikacji zwrotnej, żadne dane nie są zbierane przez naszą aplikacje.
  • WYWÓZ ŚMIECI – czyli harmonogram wywozu odpadów bezpośrednio na Państwa telefonie. W prosty sposób możemy wyszukać lub wpisać nazwę swojej ulicy lub miejscowości. Ustawić przypomnienie i już nie zastanawiać się „kiedy odbierają zmieszane?”. Co więcej, aplikacja także pomoże w segregowaniu odpadów, kiedy dopadną nas wątpliwości – gdzie powinniśmy umieścić butelkę szklaną a gdzie PET.
  • AKTUALNOŚCI i WYDARZENIA – dwa bardzo ważne moduły w naszej aplikacji. Aktualności – to wszelkie informacji jakie publikowane są na stronie i w mediach społecznościowych Gminy Radzymin. Tutaj dowiedzą się Państwo o wszelkich zagadnieniach z obszaru gospodarka odpadami, ochrony środowiska, planowania przestrzennego, edukacji i opieki zdrowotnej, spraw społecznych, transportu publicznego i wielu innych tematów.
    Wydarzenia – atrakcje na zbliżający się weekend, koncerty, wystawy, spektakle teatralne, warsztaty dla dzieci etc. Podane w przyjaznej, intuicyjnej formie.

DLA TURYSTY

W sekcji „Dla turysty” – także chcemy zadbać o Państwa wolny czas oraz zachwycić pięknem gminy Radzymin, turystów odwiedzających nasze tereny.

  • MAPA I MIEJSCAmapa zaprowadzi nas szlakiem rowerowym i wskaże ciekawe obiekty, które możemy zobaczyć po drodze. Pokaże nam zabytki, place zabaw, boiska i obiekty sportowe oraz miejsca gdzie możemy coś zjeść. Miejsca – tutaj możemy zaplanować swoją wycieczkę. Znajdziemy obiekty historyczne i sportowe, gastronomię i wiele innych. Wybierając daną kategorię możemy poruszać się tylko w interesującym nas  obszarze np. placów zabaw na terenie naszej gminy. Dodanie do ulubionych gwarantuje zapamiętanie danego miejsca czy trasy.
  • TRASY – czyli interaktywna sieć ścieżek rowerowych, która daje możliwość wyświetlania tras rowerowych z danego obszaru. Szlaki podzielone na kategorie i oznaczone kolorami. Przy każdej trasie znajdą Państwo informacje o trudności szlaku, czasie przejazdu oraz długości wyrażonej w km.

Aplikacja jest dostępna dla systemów:

Google2.jpeg           App store2.jpeg


POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ JUŻ DZIŚ!

 

Więcej informacji z Radzymina

Radzymin - Program Wzmacniania Rodziny - bezpłatne warsztaty dla rodziców

Radzymin – Program Wzmacniania Rodziny – bezpłatne warsztaty dla rodziców

Zachęcamy rodziców i opiekunów dziecka w wieku 10-14 lat na bezpłatne warsztaty prowadzone w ramach „Programu Wzmacniania Rodziny”. Spotkania rozpoczynają się 30 września [...]
0 komentarzy
Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obrębów Dybów Kolonia, Ciemne, Wiktorów i Stary Janków

Radzymin – pierwsze konsultacje w sprawie uchwały krajobrazowej

Trwają prace nad przygotowaniem tzw. uchwały krajobrazowej, która wprowadzi na terenie całej gminy zasady i warunki sytuowania reklam (oraz częściowo ogrodzeń i mebli [...]
0 komentarzy
Marki - Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Marki – Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

21 września br. na Stadionie lekkoatletycznym odbyły się zawody rejonu Marki-Radzymin-Dąbrówka w indywidualnych biegach przełajowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach [...]
0 komentarzy
Radzymin - Pierwsze konsultacje w sprawie uchwały krajobrazowej

Wyłożenie do publicznego wglądu projektu Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Radzymin

Obwieszczenie burmistrza Radzymina  o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Radzymin wraz z prognozą oddziaływania na środowisko [...]
0 komentarzy
Przetargi na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości - Nadma

Przetargi na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości – Nadma

Burmistrz Radzymina ogłasza trzecie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych stanowiących własność Gminy Radzymin Do ceny nieruchomości uzyskanej w przetargu zostanie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.