Aplikacja mobilna dla mieszkańców gminy Radzymin – MÓJ RADZYMIN

Aplikacja mobilna dla mieszkańców gminy Radzymin – MÓJ RADZYMIN

Dostęp do informacji jest w obecnych czasach dobrem nieocenionym. Nowe technologie dają coraz więcej możliwości swobodnego kontaktu i dostępu do źródeł wiedzy. Gmina Radzymin idzie z duchem czasu i oddaje w Państwa ręce narzędzie dzięki, któremu będą Państwo zawsze dobrze poinformowani a komunikacja z Urzędem stanie się prosta i intuicyjna.

Przestawiamy aplikację mobilną MÓJ RADZYMIN.

Aplikacja Podzielona jest na dwie sekcje adresowane do mieszkańców oraz osób, które chciałyby lepiej poznać piękno gminy Radzymin. Mogą to być zarówno mieszkańcy jak i turyści.

DLA MIESZKAŃCA

Sekcja „Dla mieszkańca” zawiera najbardziej potrzebne funkcjonalności z punktu widzenia osób, które mieszkają na terenie naszej gminy i zależy im na rzetelnej informacji.

  • E-URZĄD – jest to moduł pozwalający na przeniesienie się bezpośrednio do Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta. Jest to miejsce gdzie, w prosty i intuicyjny sposób mogą załatwić Państwo wiele spraw urzędowych, bez wychodzenia z domu.
  • ZGŁOŚ USTERKĘ – jeśli na swojej drodze spotkają Państwo nielegalne wysypisko, dziurę w jezdni, zepsutą lampę lub porzucony wrak samochodu –  kilkoma kliknięciami zgłoszą to Państwo do właściwej jednostki. Wystarczy opisać sytuację, zrobić zdjęcie i podać lokalizację (dlatego tak ważne, jest aby przy instalowaniu aplikacji udzielić pozwolenia na udostępnienie lokalizacji), a my zajmiemy się daną sprawa. Podczas przesyłania informacji jest możliwość pozostawienia adresu e-mail. Służy on tylko do komunikacji zwrotnej, żadne dane nie są zbierane przez naszą aplikacje.
  • WYWÓZ ŚMIECI – czyli harmonogram wywozu odpadów bezpośrednio na Państwa telefonie. W prosty sposób możemy wyszukać lub wpisać nazwę swojej ulicy lub miejscowości. Ustawić przypomnienie i już nie zastanawiać się „kiedy odbierają zmieszane?”. Co więcej, aplikacja także pomoże w segregowaniu odpadów, kiedy dopadną nas wątpliwości – gdzie powinniśmy umieścić butelkę szklaną a gdzie PET.
  • AKTUALNOŚCI i WYDARZENIA – dwa bardzo ważne moduły w naszej aplikacji. Aktualności – to wszelkie informacji jakie publikowane są na stronie i w mediach społecznościowych Gminy Radzymin. Tutaj dowiedzą się Państwo o wszelkich zagadnieniach z obszaru gospodarka odpadami, ochrony środowiska, planowania przestrzennego, edukacji i opieki zdrowotnej, spraw społecznych, transportu publicznego i wielu innych tematów.
    Wydarzenia – atrakcje na zbliżający się weekend, koncerty, wystawy, spektakle teatralne, warsztaty dla dzieci etc. Podane w przyjaznej, intuicyjnej formie.

DLA TURYSTY

W sekcji „Dla turysty” – także chcemy zadbać o Państwa wolny czas oraz zachwycić pięknem gminy Radzymin, turystów odwiedzających nasze tereny.

  • MAPA I MIEJSCAmapa zaprowadzi nas szlakiem rowerowym i wskaże ciekawe obiekty, które możemy zobaczyć po drodze. Pokaże nam zabytki, place zabaw, boiska i obiekty sportowe oraz miejsca gdzie możemy coś zjeść. Miejsca – tutaj możemy zaplanować swoją wycieczkę. Znajdziemy obiekty historyczne i sportowe, gastronomię i wiele innych. Wybierając daną kategorię możemy poruszać się tylko w interesującym nas  obszarze np. placów zabaw na terenie naszej gminy. Dodanie do ulubionych gwarantuje zapamiętanie danego miejsca czy trasy.
  • TRASY – czyli interaktywna sieć ścieżek rowerowych, która daje możliwość wyświetlania tras rowerowych z danego obszaru. Szlaki podzielone na kategorie i oznaczone kolorami. Przy każdej trasie znajdą Państwo informacje o trudności szlaku, czasie przejazdu oraz długości wyrażonej w km.

Aplikacja jest dostępna dla systemów:

Google2.jpeg           App store2.jpeg


POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ JUŻ DZIŚ!

 

Więcej informacji z Radzymina

Zawady - ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości pod zabudowę jednorodzinną

Zawady – ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości pod zabudowę jednorodzinną

Burmistrz Radzymina ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Radzymin. Przedmiot przetargu: Nieruchomość położona w gminie Radzymin, [...]
0 komentarzy
KPR Marcovia ROKIS zagra w środę w hali MCER

KPR Marcovia ROKIS zagra w środę w hali MCER

Wielkie emocje w hali MCER. 1 lutego spotkają się tam w meczu I ligi piłkarki ręczne KPR Marcovia ROKIS oraz SMS ZPRP I [...]
0 komentarzy
Inwestycje w Słupnie - zaproszenie na spotkanie

Inwestycje w Słupnie – zaproszenie na spotkanie

Spotkanie odbędzie się 1 lutego (środa), o godz. 18.00 w SP nr 1 w Słupnie. W spotkaniu, poza burmistrzem Radzymina, udział wezmą również [...]
0 komentarzy
Zima w mieście Ząbki 2022

Radzymin – półkolonie zimowe w szkołach

Gmina Radzymin wraz gminnymi szkołami podstawowymi organizują półkolonie zimowe dla uczniów z całej gminy. Zapisy zostały przedłużone do 1 lutego 2023 r. Wypoczynek [...]
0 komentarzy
Tłuszcz - harmonogramy odbioru odpadów w 2023 roku

Radzymin – harmonogram odbioru odpadów – 2023 r

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Radzymin w okresie  styczeń-grudzień 2023 r. dla zabudowy jednorodzinnej. W nowym roku uległ zmianie podział gminy na [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.