Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej uruchomił kolejną placówkę w Powiecie Wołomińskim

bs_siedziba

3 kwietnia br. w budynku Szpitala Powiatowego przy ul. Gdyńskiej 1/3 w Wołominie rozpoczęła pracę filia Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej. Mija właśnie rok od otwarcia Oddziału w Zielonce, który cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród Klientów. Wchodząc na rynek podwarszawski Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej wypełnia lukę jaka powstała na tym terenie w sektorze spółdzielczym. Każda lokalna społeczność potrzebuje dobrze funkcjonującego lokalnego banku.

bs_logo

Ostrowski Bank ma blisko 120-letnią historię nieprzerwanego działania. To Bank bezpieczny i stabilny, zrzeszony w Grupie BPS, działający w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Jest wiarygodnym i solidnym partnerem przedsiębiorstw, samorządów i społeczności. Wielkości aktywów, funduszy własnych i osiągane wyniki plasują Bank w pierwszej piątce blisko sześciuset polskich banków spółdzielczych. Wśród 355 banków zrzeszonych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. na koniec 2016 roku Bank uzyskał 4 pozycję pod względem sumy bilansowej oraz 2 lokatę pod względem funduszy własnych. Posiada 28 placówek: Oddziałów, Filii, Punktów Obsługi Klienta oraz Punktów Kasowych. Siłą Banku jest jego stabilność a jednocześnie nowoczesność.

W ubiegłym roku BS w Ostrowi wyróżnił się dodatnio pod co najmniej pod kilkoma względami. Otrzymał nagrodę jako najbardziej efektywny finansowo bank w kategorii: Bank Spółdzielczy o sumie bilansowej powyżej 500 mln zł (w niezależnym rankingu NBS). Dzięki czemu udało się osiągnąć tak dobre wyniki? Od wielu lat bank w Ostrowi utrzymuje bardzo dobre pozycje pod względem aktywów. Poprzez zatrzymanie zysku budujemy fundusze własne, co ma kluczowy wpływ na bezpieczeństwo banku i jego możliwości kredytowe. Środki naszych klientów zabezpiecza Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Bank należy również do Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS, którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko bankom, które go tworzą, ale przede wszystkim Klientom. Przynależność do tego Systemu jest dla nich gwarancją wyboru pewnego i przewidywalnego partnera.

Serdecznie zapraszamy do naszych placówek.

Na miejscu: pełna obsługa kasowa, kredytowa, depozytowa, bankomat.

sk_bank_ramka

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.