Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w Kobyłce

Bezpłatna mammografia

LUX MED zaprasza  Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię w mobilnej pracowni mammograficznej. Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego.

W 2020 roku uprawnienia do skorzystania z bezpłatnej mammografii nabywają Panie z rocznika 1970. Zapraszamy je gorąco do rejestracji na badania i zachęcamy do ich regularnego przeprowadzania. Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów  kolejnych badań mammograficznych pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby.

W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:

  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy
  • lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w miejscowości:

Kobyłka ? przy Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Ks. Marmo

2 kwietnia 2020 w godzinach od 10.00 do 17.00

3 kwietnia 2020 w godzinach od 8.00 do 15.00

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty.  Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Jedno przemyślenie nt. „Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w Kobyłce

  1. Bardzo podobają mi się takie inicjatywy. Ktoś w końcu musi uświadomić kobiety, że dbanie o zdrowie jest dużo prostsze niż późniejsze leczenie. Zwłaszcza, że teraz prywatne pakiety medyczne są łatwo dostępne i to w fajnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.