Casting Foto Models 2009

[flvplayer https://zyciepw.pl/video/2009-03-05_140647]

Dłuższa relacja w zakładce Telewizja internetowa

Opublikowane w kategorii

21 przemyśleń nt. „Casting Foto Models 2009

 1. mnie się podobają ostatnie 4 dziewczyny które występują w filmie.

 2. naj lepsza KoByŁkA ;] jak zawsze naj lepsze panienki a w tym Kamila Lipska naj naj lepsza figura biust i tp ;]

 3. Przecież to jeszcze co niektóre to dzieciaki , gdzie są rodzice i czy wiedzą co te dzieci robią ?. Czy ktoś sprawdza tam dowody osobiste?.Jakieś tam jury starszych panów i wielkie halo. Ktoś na tym robi interes , lepiej niech przyjrzy się temu procederowi ktoś z policji.Przypomina mi się piosenka chyba E. Bodo ” Bo to się wszystko tak zaczyna”.

 4. o matko, znalazł sie społeczniak.Przeczytaj sobie rgulamin wyborów drogi czytelniku, i jest tam napisane że mogą brać udział od 16 lat za ZGODĄ rodziców. A zgode podpisują rodzice na umowie.

 5. OJ ruda.Właśnie za zgodą rodziców. Jakby to zwał jest to typowa rozpusta w świetle reflektorów – takie modelki to przecież uczennice gimnazjum. Oj chyba to wszystko dużo za wcześnie.

 6. masz racje. W tych konkursach biaro udział dziewczyny bez zachamowań. Takie odnosze wrażenie

 7. nie no przestańcie. Jest konkurs to w nim uczestniczą

 8. to podobno konkurs naszego regionu …lipa…. tam w zdecydowanej większości są dziewczyny z innych rejonów Polski. Orgnizatorom coś sie chyba pomyliło ,ze to finał regionu wołominskiego ??!!!!… dlatego też cienko ze sponsorami i mediami. Jednym słowem fotomodels 2009 w rejonie wołominskim NIEWYPAŁ

 9. Dziewczyny bez zahamowan??! uwazaj na slowa, bo mozesz skrzywdzic Tymi slowami normalne dziewczyny. Slowa gorsze nawet niz czyny wiec je waz… na przyszlosc troche wiecej oglady..

 10. -SPROSTOWANIE-

  FOTO MODELS POLAND 2009 jest to konkurs ogólnopolski.
  Eliminacje odbywają się w różnych regionach Polski.
  Licencję na organizację eliminacji w naszym regionie posiada Klub GALOP-EQUUS.
  Nazwa konkursu FOTO MODELS POLAND 2009 REGION WOŁOMIŃSKI jest jedynie informacją gdzie dany konkurs się odbył i nie oznacza to, że udział w nim mogą wziąć tylko dziewczyny z naszego regionu.
  Dziewczyny próbują swoich sił przyjeżdżając na casting odbywający się najbliżej ich miejsca zamieszkania.

  PS. Co do piosenki w tle jest to oficjalna piosenka konkursu Foto Models.

 11. przestańcie co Wy gadacie widocznie nikt z was nie ma pojęcia na czym polegają wybory miss …..znacie coś takiego jak wybory miss nastolatek??? to nie muszą być chyba dziewczyny pełnoletnie

Możliwość komentowania jest wyłączona.