Ciężka praca się opłaca

Po sukcesach sportowych w Mistrzostwach Mazowsza w Różanie, gdzie Team Lenkiewicz w rywalizacji młodzieżowej wywalczył II miejsce drużynowo, najmłodsi zawodnicy nadal utrzymują dobra formę. Tym razem potwierdzili ją na Pucharze Mazowsza , który odbył się 26.05.2013 w Warszawie.

Wystartowało w nim 204 zawodników w kategorii dzieci, kadetów, młodzików, juniorów, młodzieżowców i seniorów. Klub Karate Kyokushin Wołomin reprezentowało siedmiu zawodników. Podopeczni sensei Tomasza Lenkiewicza wywalczyli 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal. Najlepszym i najwszechstronniejszym zawodnikiem Turnieju został Kuba Pałaszewski z Duczek.

Do zakończenia sezonu młodym karatekom pozostały jeszcze dwa turnieje: w Kobyłce i Mińsku Mazowieckim.