Ciuchoza się kręci w Wołominie!

Już 27 stycznia od godziny 15:00 zapraszamy na kolejną,czwartą już edycję Ciuchozy- bezgotówkowej wymiany ubrań i dodatków w Kawiarence Miejskiego Domu Kultury w Wołominie.

Pierwsza edycja Ciuchozy odbyła się w październiku i okazała się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o potrzeby kobiet z Wołomina i okolic. Organizatorką tych spotkań jest Lena Shapovalova, która inspirując się własnymi potrzebami postanowiła wprowadzić pomysł w obieg. ? Jedną z pierwszych osób do których udałam się aby przedstawić swój pomysł była Agnieszka Czechowicz, właścicielka Herbaciarni. Potrzebowałam miejsca do działania z klimatem i duszą, Agnieszka zaproponowała mi Kawiarenkę w Miejskim Domu Kultury, której jest współwłaścicielką razem z Martą Romanow ? opowiada Lenka. ? Dziewczyny entuzjastycznie zareagowały na moją propozycję współpracy, od tamtej pory organizujemy Ciuchozę w każdą ostatnią niedzielę miesiąca.

Główną ideą Ciuchozy jest bezgotówkowa wymiana ubrań. ? Pewnego razu szykowałam się do wieczornego wyjścia. Moja szafa jak zwykle się nie domykała a ja standardowo nie miałam co na siebie włożyć. Wtedy po raz tysięczny pomyślałam sobie, że z chęcią oddałabym wszystkie ubrania, które zalegają w mojej szafie w zamian za jedną, uniwersalną rzecz. Po chwili przyszła do mnie koleżanka i zapytała, dlaczego nie chodzę w tych wszystkich ubraniach, przecież są świetne? No właśnie ? pomyślałam – dlaczego? ? opowiada. Tak zrodził się pomysł na ?wymianki?.

A zatem, Drogie Panie, nie pozostaje nam nic więcej jak tylko zachęcić do udziału w wydarzeniu. Do zobaczenia w niedzielę 27 stycznia od godziny 15:00 w Kawiarence MDK-u, więcej informacji znajdziecie na facebooku ? po prostu wyszukajcie Ciuchozę.