Co kupujemy na Black Friday?

Black Friday –  jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku zbliża się wielkimi krokami. Przypadający w ostatni piątek listopada dzień kusi niskimi cenami. To wspaniała okazja, aby już teraz przygotować świąteczne prezenty, nie nadwyrężając domowego budżetu. Chociaż tegoroczny Black Friday będzie nieco inny niż poprzednie, to z pewnością nie zabraknie świetnych promocji.

W ten wyjątkowy dzień warto zwrócić uwagę na elektronikę i sprzęt RTV. Ceny komputerów, tabletów, telefonów czy telewizorów, zarówno starszych, jak i najnowszych modeli, mogą być niższe nawet o kilkanaście do kilkudziesięciu procent.  Podobnie wygląda sytuacja z artykułami gospodarstwa domowego. Duży i mały sprzęt AGD –  miksery, lodówki, ekspresy do kawy  czy odkurzacze najlepiej kupować właśnie w tym dniu. W ten sposób można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

W Czarny Piątek można też trafić na świetne promocje cenowe sprzętu oraz  gier video ? jednych z najbardziej  poszukiwanych prezentów świątecznych. Black Friday to prawdziwe święto wszystkich graczy, niezależnie od wieku.  Również bibliofile z niecierpliwością oczekują na ostatni piątek listopada. Ceny książek mogą w tym czasie być bardzo atrakcyjne.

Black Friday jest doskonałą okazją, aby zaopatrzyć całą rodzinę w markową odzież i obuwie, także na nadchodzącą zimę. Ciepłe kurtki i buty, zarówno zimowe, jak i sportowe kuszą niskimi cenami. Takie okazje nie zdarzają się w żaden inny dzień roku. Możemy też liczyć na doskonałe ceny galanterii. Nowa torebka czy piękny portfel ucieszy  każdego i będzie świetnym prezentem pod choinkę.

Mimo że wakacje już za nami, to przeceny nie ominą artykułów podróżniczych ? walizek, plecaków i toreb podróżnych. Warto więc zwrócić uwagę na te artykuły i uniknąć przepłacania przed szczytem wakacyjnego sezonu.

Przed wybraniem się na zakupy ? czy to w galeriach handlowych czy też sklepach internetowych warto porównać jakie promocje oferują poszczególne sklepy. Można to zdobić np. na stronie gazetka-24.pl gdzie znajdziemy aktualne gazetki promocyjne i  reklamowe największych sieci handlowych, sklepów spożywczo-przemysłowych, sportowych i wielu innych.


Co to jest black Friday

Black Friday (czarny piątek )to nieformalna nazwa ostatniego piątku listopada, uznawanego za rozpoczęcie  świątecznego sezonu zakupowego. W tym dniu wiele sklepów oferuje szeroką gamę produktów w  mocno obniżonych cenach. Zniżki i rabaty wprowadzają zarówno małe sklepy, jak i duże sieci handlowe niezależnie od branży. To świetna okazja, aby zaoszczędzić znaczące kwoty w sklepach odzieżowych i sportowych, sklepach RTV i AGD, salonach komputerowych, drogeriach i aptekach, sklepach z zabawkami i księgarniach.

Obraz Gerd Altmann z Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.