Derby dla Dolcanu, Mazur nadal niepokonany

murawa

Na 12. pozycji, z dziesięcioma punktami, plasuje się Dolcan Ząbki. W meczu ostatniej kolejki piłkarze trenera Piotra Szczechowicza pokonali u siebie drużynę Huraganu Wołomin 3:0. W najbliższym spotkaniu ligowym ząbkowianie zagrają na wyjeździe z Drukarzem Warszawa, który jest tegorocznym beniaminkiem.
Po wyżej wspomnianej porażce Huragan Wołomin spadł na 13. pozycję i znajduje się
o jedno oczko niżej niż Dolcan. W meczu 10. kolejki rozgrywek (7 października, godz. 11.00) na wołominian czeka poważne wyzwanie, gdyż będą podejmowali lidera tabeli, drużynę MKS-u Ciechanów.
W sobotnim spotkaniu ligowym Marcovia Marki bezbramkowo zremisowała z Olimpią Warszawa. Drużyna trenera Konrada Kucharczyka zajmuje 6. pozycję, tracąc do lidera, Hutnika Warszawa, 10 punktów. W najbliższy weekend (7 października, godz. 15.00) markowianie będą podejmowali drużynę Promnika Łaskarzew.
Bóbr Tłuszcz zajmuje 7. miejsce w tabeli, czyli tuż za Marcovią. W zeszły weekend piłkarze trenera Tomasza Wojdyny przegrali u siebie z Dębem Wieliszew 1:3. Na najbliższe spotkanie, po ligowe punkty tłuszczanie pojadą do Serocka, by powalczyć z miejscowym Sokołem.Mazur. Radzymin z kompletem zwycięstw w siedmiu spotkaniach zajmuje pozycję lidera. W zeszłą sobotę podopieczni Macieja Biernackiego pokonali w Radzyminie SRT Halinów 2:1, a teraz (7 października, godz. 15.30) czeka ich mecz u siebie z Wisłą Jabłonna.
Rezerwy Marcovii z dwunastoma punktami są na 5. miejscu. W ostatnią sobotę drużyna ta przegrała w Warszawie z Legionem aż 0:7, a w meczu 8. kolejki (8 października, godz. 15.00) będzie gościła zespół Wichru Kobyłka.
Wicher Kobyłka (10 pkt.) jest na 7. pozycji. W minionej rundzie kobyłczanie rozbili u siebie AON Rembertów 5:2, a teraz (jak wyżej wspomniano) zagrają
w Markach.
Rezerwy Huraganu z siedmioma punktami są na 10. miejscu. W poprzednim meczu ligowym wołominianie przegrali na boisku rywala z Wkrą Pomiechówek 1:3, a w sobotę zagrają mecz wyjazdowy z SRT Halinów.

Paweł Choim

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.