Pożar samochodu na trasie S8

Do pożaru samochodu doszło około godziny 11:00  na trasie S8, na wysokości Zwierzyńca.

Na miejscu pracowały  zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Wołomina i OSP Zawady, które sprawnie ugasiły pożar.

 

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11.10. Zapaliła się komora silnika w samochodzie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, które sprawnie ugasiły pożar – mówi  st. bryg. Wiesław Drosio z wołomińskiej straży pożarnej.

fot: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie

Wesprzyj Nas
Wszyscy potrzebujemy rzetelnych i sprawdzonych informacji. Lokalna prasa potrzebuje Twojego wsparcia Wesprzyj Życie Powiatu na Mazowszu >>>

Więcej informacji z Powiatu Wołomińskiego

Ogromny pożar budynku w Kukawkach. Strażacy walczyli z ogniem do późnego wieczora

Ogromny pożar budynku w Kukawkach. Strażacy walczyli z ogniem do późnego wieczora

Dramatyczna akcja gaśnicza w miejscowości Kukawki w gminie Jadów. We wtorek, 16 czerwca 2026 roku, około godziny 21:00 strażacy zostali zadysponowani do pożaru [...]
0 komentarzy
Radzymin najlepszą gminą miejsko-wiejską w Polsce!

Radzymin najlepszą gminą miejsko-wiejską w Polsce!

Radzymin zajął 1. miejsce w Polsce w kategorii gmin miejsko-wiejskich w rankingu Perły Samorządu 2026. Podczas gali rankingu, która odbyła się 15 czerwca [...]
0 komentarzy
Złote i Diamentowe Gody w Gminie Jadów. Uhonorowano małżeństwa z wyjątkowym stażem

Złote i Diamentowe Gody w Gminie Jadów. Uhonorowano małżeństwa z wyjątkowym stażem

W sobotę, 13 czerwca, w Gminie Jadów odbyła się uroczystość poświęcona parom małżeńskim, które od dziesięcioleci wspólnie idą przez życie. Spotkanie było okazją [...]
0 komentarzy
Informacje z Mazowsza

Informacje z Mazowsza

W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego „Informacje z Mazowsza” mówimy m.in. o tym, gdzie na Mazowszu unikać kąpieli, ponad 2,9 mln [...]
0 komentarzy
MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!

MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!

Kobyłka po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem, w którym rodzą się wielkie sportowe talenty. Zawodnicy MKS Wicher Kobyłka wrócili z Pucharu Świata [...]
0 komentarzy
Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla wójta Gminy Dąbrówka

Jednogłośne wotum zaufania i absolutorium dla wójta Gminy Dąbrówka

Rada Gminy Dąbrówka jednogłośnie udzieliła wójtowi Zenonowi Zadróżnemu wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu za 2025 rok. Decyzja radnych jest jednym z [...]
0 komentarzy
Odpady niebezpieczne przy ul. Łukasiewicza w Wołominie. Samorządy mówią jednym głosem: muszą zniknąć jak najszybciej

Odpady niebezpieczne przy ul. Łukasiewicza w Wołominie. Samorządy mówią jednym głosem: muszą zniknąć jak najszybciej

Problem składowiska odpadów przy ul. Łukasiewicza 11 w Wołominie był tematem wyjazdowego posiedzenia Komisji Ochrony Środowiska Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Spotkanie poświęcono odpadom niebezpiecznym [...]
0 komentarzy
Kolejna dotacja dla Powiatu Wołomińskiego. Środki wzmocnią ochronę ludności i obronę cywilną

Kolejna dotacja dla Powiatu Wołomińskiego. Środki wzmocnią ochronę ludności i obronę cywilną

Powiat Wołomiński otrzymał 338 549,33 zł dotacji od Wojewody Mazowieckiego na realizację zadań własnych w ramach programu Ochrona Ludności i Obrona Cywilna. Pozyskane [...]
0 komentarzy
Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

Planowane wyłączenia prądu w Powiecie Wołomińskim

W dniach od 16 do 22 czerwca planowane są przerwy w dostawie energii elektrycznej na terenie Powiatu Wołomińskiego. 10 wypadków i 35 nietrzeźwych [...]
0 komentarzy
20 tysięcy ton niebezpiecznych odpadów w Wołominie. Potrzeba około 200 mln zł i pilnych decyzji

20 tysięcy ton niebezpiecznych odpadów w Wołominie. Potrzeba około 200 mln zł i pilnych decyzji

Sprawa składowiska odpadów niebezpiecznych przy ul. Łukasiewicza w Wołominie wraca z pełną mocą. Problem, o którym mieszkańcy mówią od lat, był tematem wyjazdowego [...]
0 komentarzy

Jedno przemyślenie nt. „Pożar samochodu na trasie S8

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM którzy zatrzymali się żeby nam pomóc.Po wszystkim naliczyliśmy dobrze ponad dwadzieścia !!! gaśnic- a to oznacza że aż tyle osób zaryzykowało swoje zdrowie i dobytek żeby próbować ratować nasz. Dziękujemy też służbom :strażakom z państwowej i ochotniczej straży pożarnej,policji ,służbie drogowej, pogotowiu, chłopakowi z lawety oraz panom z izby celno-skarbowej którzy byli tam przypadkiem i też próbowali pomóc. JESTEŚCIE WIELCY- dzięki wam wszystkim ,utrata ulubionego auta stała się znacznie mniej przykrym doświadczeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.