Dolcan ograł Wisłę

Dolcan już nie znajduje się na ostatnim miejscu w tabeli I ligi. Drużyna z Ząbek wygrała po raz drugi z rzędu, tym razem na wyjeździe z Wisłą Płock.

Po wygranej w zeszłym tygodniu ze Zniczem Pruszków, tym razem Dolcan wypunktował Wisłę Płock. Niedawny pierwszoligowiec znajduje się ostatnio w słabszej formie. Choć drużynę prowadzi Mirosław Jabłoński, to efektów jego pracy na razie nie widać. Płocczanie okupują miejsce w środku tabeli i grają bardzo nierówno. Tym razem ulegli ambitnemu beniaminkowi z Ząbek. To był pierwszy mecz w tym sezonie, kiedy Dolcan miał wyraźną przewagę nad przeciwnikiem. W pierwszej połowie kilkakrotnie napastnicy z Ząbek nękali bramkarza gospodarzy Artura Melona, ale bramka nie padła.
?Nafciarze? w drugiej połowie nie zmienili obrazu gry, coraz słabiej spisując się w obronie. Z boiska został wyrzucony za brutalny faul ?ukasz Grzeszczyk, który na dodatek schodząc z boiska pokaza kibicom niecenzuralny gest z wysuniętym środkowym palcem. Za dwie zółte kartki z boiska został usunięty również Marcin Korkuć z Dolcanu. Ząbkowianie kontrolowali mecz, grając konsekwentnie, lecz brakowało kropki nad ?i?. Kiedy wydawało się, że dobra gra Dolcanu nie przyniesie już efektu, w 83 minucie meczu Maciej Tataj wpadł w pole karne, podał do Jacka Gabrusewicza i ten posłał piłkę w prawy róg bramki Melona. Skromna wygrana, dobra gra, nadzieje na utrzymanie ? tak w skrócie można ocenić emocjonujący mecz w Płocku z perspektywy kibica Dolcanu. O Wiśle prasa wypowiedziała się jednoznacznie: ?Płocczanie poniżej krytyki? (Przegląd sportowy), ?Wisła sięga dna? (Gazeta Wyborcza). Dzięki trzem punktom Dolcan przesunął się w tabeli z ostatniego na 16 lokatę. Następny mecz Dolcan rozegrał w środę, już po zamknięciu bieżącego numeru, w Nowym Dworze z Odrą Opole.
Skład Dolcanu: Humerski – Korkuć ŻCZ, Stawicki, Jędrzejczyk ?, Warakomski – Gabrusiewicz ?, Papierz (89. Chudziński Ż), Stańczyk, Kosiorowski (85. Frączczak) – Tataj, Trochim (79. Solecki).

4 przemyślenia nt. „Dolcan ograł Wisłę

 1. Hi there!
  My first post at this great blog!
  I wanna show u my dayly updated blog: Black Amateur Fuck Video
  Have a nice day!
  BB!

  P.S. if you don’t want to see this message please write me to no.ads08@gmail.com with subject „NO ADS” and URL of your forum
  Thank you for cooperation!

 2. My first post at this great blog!
  I wanna show u my dayly updated blog: Whole Ass Amateur
  P.S. if you don’t want to see this message please write me to no.ads08@gmail.com with subject „NO ADS” and URL of your forum
  Thank you for cooperation!

Możliwość komentowania jest wyłączona.