Dwóch liderów w Premier Lidze!

9 listopada roku na boisku Orlik w Ostrówku byliśmy świadkami zmagań drużyn w ramach piątej kolejki Premier Liga Ostrówek. Emocji nie brakowało. W tej kolejce szlagierowy mecz odbywał się pomiędzy Boziu Kopsnij Siły a Orły Klembów Jr.

W pierwszym spotkaniu piątej kolejki na boisko wybiegły zespoły AHO Dobczyn oraz FC Ostrówek. Pierwsze minuty należały do zespołu z Ostrówka, dobra gra organizacyjna pomogła w uzyskaniu wyniki 2:0. Jednak z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy z Dobczyna, czego efektem były bramki Pawła Sasina, który poprowadził zespół do zwycięstwa. Wynik końcowy to 5:4. Bramki zdobywali dla AHO Dobczyn: 3x Paweł Sasin, 1x Patryk Kurek, Maciej Ulrych, natomiast dla zespołu FC Ostrówek: Damian Oleksiak, Michał Szczapa, Patryk Padamczyk, Dawid Samoraj. Zawodnikiem meczu został Paweł Sasin z AHO Dobczyn.

W drugim spotkaniu sobotnich zmagań byliśmy świadkami meczu drużyn Art.Stal Rządza Kraszew oraz lidera rozgrywek WKS Ostrówek. Spotkanie zapowiadało się bardzo emocjonująco. W mecz lepiej weszli zawodnicy z Kraszewa na prowadzenie zespół wyprowadził Marcin Rusnarczyk. Pierwsze minuty gracze WKS Ostrówek przespali, jednak szczęście uratowało ich przed stratą kolejnych bramek. Z biegiem czasu drużyna z Ostrówka zaczęła grać swoją piłkę i w ostateczności gładko wygrywając to spotkanie 4:1. Hattrickiem popisał się Norbert Oleksiak, który siał największe zagrożenie w szeregach drużyny z Kraszewa. Jedno trafienie dołożył Konrad Rybak. Zawodnikiem meczu wybrano Norberta Oleksiaka z WKS Ostrówek. W kolejnym meczu naprzeciw siebie stanęły zespoły z Woli Rasztowskiej oraz zespół Joga Bonito z Duczek. Mecz był jednostronnym widowiskiem. Drużyna Joga Bonito wygrała gładko spotkanie, aż 14:2. Strzelcami bramek byli: 4x Szczurowski, 3x Krystian Rudnik, 3x Mateusz Mędrzycki, 2x Jakub Milczarek, 1x Mateusz Kuźnicki, 1x Krążek. Dla drużyny Woli Rasztowskiej honorowe trafienia zaliczył Mateusz Dobrzeniecki i Norbert Szczygłowski. Zawodnikiem meczu został wybrany Krystian Rudnik z zespołu Joga Bonito.

W czwartym, ostatnim spotkaniu w ramach 5piątej kolejki Premier Liga Ostrówek byliśmy świadkami szlagieru pomiędzy Boziu Kopsnij Siły a Orły Klembów Jr. Mecz od początku stał na wysokim poziomie. Dwa mocne ataki zespołu z Klembowa i mamy 2:0. Rozzłoszczona drużyna przeciwna wzięła się mocno do roboty. Eryk Trąbiński razem z Kamilem Ciakiem i Kacprem Prusak doprowadzili do stanu 3:2 dla Ostrówka. Tuż przed przerwą uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Paweł Maliszewski i wynik do przerwy to 3:3. Po przerwie tempo meczu zdecydowanie opadło. Bramkę dołożył Emil Rozbicki oraz Kamil Ciak. Mecz zakończył się zwycięstwem Boziu Kopsnij Siły 5:3.

Po pięciu kolejkach liderami Premier Ligi są zespoły: Boziu Kopsnij Siły i WKS Ostrówek po 13 pkt.