Dzień Edukacji Narodowej 2019 w Kobyłce

14 października w całej Polsce obchodzono Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich osób, pracujących w szkołach i przedszkolach. W Kobyłce z Burmistrz Miasta Kobyłka, Edytą Zbieć i Zarządem Miasta – Zastępcą Burmistrza Grzegorzem Świętoreckim, Sekretarz Małgorzatą Murawską i Skarbnik Beatą Kotulską świętowało ponad 150 zaproszonych gości: nauczycieli, dyrektorów i pracowników oświaty. Podczas uroczystości wręczono nagrody za całokształt pracy dydaktycznej i wychowawczej, akty mianowania i wyróżnienia.

Nagrodzonych zostało czterech dyrektorów oraz dziesięciu nauczycieli. Burmistrz Edyta Zbieć wręczyła również ośmiu nauczycielom akty nadania stopnia awansu zawodowego i siedem wyróżnień dla pracowników administracji i obsługi. – To od Was zależy przyszłość naszych dzieci. To Wy kształtujecie młodych ludzi i bardzo Wam za to dziękuję – powiedziała Burmistrz. Z podziękowaniami dla nauczycieli i pracowników oświaty zwrócili się również dr Jolanta Sawicka-Jurek, Przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność Region Mazowsze, Katarzyna Kadzidłowska, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Oddziału Wołomin, oraz Artur Rola, Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Kobyłka. Uroczystość prowadzili: Karolina Barszcz i Patryk Tymiński

Wszystkim nauczycielom, dyrektorom i pracownikom oświaty serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za codzienny wysiłek wkładany w nauczanie i wychowywanie dzieci i młodzieży. Życzymy ciągłych sukcesów i wielu satysfakcji każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.