Firma z Kobyłki uhonorowana Złotym Medalem za program komputerowy

IMG_2788

Firma Lignumsoft Adam Wileński z Kobyłki zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za oprogramowanie Corpus 4 przeznaczone dla producentów mebli. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Biorą w nim udział zgłoszone produkty i usługi eksponowane na stoiskach targowych oraz wyróżniające się na rynku jakością, technologią i użytkowością.

Corpus to kompletne rozwiązanie dla każdej firmy produkcyjnej stawiającej na szybkość, prostotę i jakość projektowania oraz sprawne przeniesienie danych na produkcję. Intuicyjna obsługa oprogramowania sprawia, że projektowanie jest szybsze i nie musi być poprzedzone długim szkoleniem. Corpus pozwala na projektowanie dowolnych mebli w środowisku 3D w czasie rzeczywistym oraz np. kalkulację kosztów materiałów potrzebnych do produkcji.
Co roku firmy z Polski i zagranicy zgłaszają około 500 produktów. Nie wszystkie otrzymują wyróżnienie. Eksperci danej branży wnikliwie oceniają produkty pod kątem nowoczesności zastosowań, wykorzystania rozwiązań innowacyjnych, ekonomiczności produktu i jego eksploatacji, ceny, kosztów eksploatacji i serwisu, kosztów utylizacji, oddziaływania produktu na środowisko (w tym recykling, biodegradowalność), oszczędności zużycia materiałów i energii, funkcjonalności produktu, estetyki oraz stopnia przystosowania rozwiązań do zastosowań praktycznych (w przypadku projektów badawczych).
Zdobycie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich to nie tylko prestiż, ale także wymierne korzyści finansowe. Aż 55 procent nagrodzonych deklaruję, że informacja o zdobyciu Złotego Medalu oraz Złotego Medalu – Wyboru Konsumentów przyczyniła się do wzrostu sprzedaży wyróżnionych produktów i usług.
Trwające od 12 do 15 września Targi to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich producentów mebli i firm przemysłu drzewnego, którzy w innowacji upatrują przewagę konkurencyjną. W jego skład wchodzą Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB. Na ekspozycji swoją innowacyjną ofertę przedstawi łącznie około 500 firm i marek z kilkunastu krajów.
Firma Lignumsoft Adam Wileński od 2004r. dostarcza kompleksowe rozwiązania i oprogramowanie dla branży meblarskiej. Jak informują na stronie internetowej Lignumsoft jej właściciele, przez ponad 25 lat prowadzili firmę produkującą meble. Doskonale znają potrzeby branży i specyfikę produkcji więc w swoich rozwiązaniach starają się dopasować najbardziej optymalne narzędzia dla konkretnego klienta.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.