Grające sąsiedztwo – wakacyjny cykl 12 koncertów w Zielonce

Pierwsza, zeszłoroczna edycja letnich, plenerowych koncertów była pilotażowym projektem, który został przez mieszkańców bardzo pozytywnie odebrany. Osiedlowe koncerty, organizowane przez Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce, w kameralnej atmosferze, z leżakami cieszyły się Państwa dużym zainteresowaniem.

W tym roku ofertę integracyjnych wieczorów jest jeszcze bogatsza . Odbędzie się aż 12 plenerowych spotkań z muzyką na żywo, w różnych rejonach Zielonki.

Zapraszamy Państwa w każdy wakacyjny czwartkowy wieczór do udziału w muzycznych, klimatycznych wydarzeniach, sprzyjających społecznej integracji, nawiązywaniu sąsiedzkich kontaktów, a być może i przyjaźni… – zachęca ratusz

24 czerwca Zielonka Bankowa  – skwer po Koszarowcu
1 lipca Osiedle Poligon
8 lipca Skwer Matki Teresy z Kalkuty
15 lipca ulica Ossowska
22 lipca ulica Marecka
29 lipca ulica Warmińska
5 sierpnia ulica Wiejska
12 sierpnia Osiedle Wolności
19 sierpnia ul. Przemysłowa 9 – polana
24 sierpnia (WTOREK) Osiedle Żabia
2 września Osiedle Długa

Już w najbliższy czwartek 24 czerwca, o godz. 20:30, odbędzie się koncert inaugurujący cały cykl – na skwerze po Koszarowcu, na terenie Zielonki Bankowej, wystąpi dla Państwa Bogdan Kierejsza. Muzyk gościł już w naszym mieście w 2013 roku.

Zgromadzona wówczas na sali widowiskowej publiczność zachwyciła się jego występem, dlatego polecamy spotkanie po latach! – zachęca Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Bogdan Kierejsza jest skrzypkiem, kompozytorem i aranżerem. Jego koncerty to doskonale zaaranżowana i poruszająca wszystkie struny wrażliwości podróż. Dużo pozytywnych wibracji i porywające nuty. Miksuje różne gatunki i tradycje muzyczne. Jest nie tylko wirtuozem, ma też niezwykłą umiejętność nawiązywania więzi ze słuchaczami. Gorąco polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.