Gramy, bo lubimy ? dołącz do nas!

Z Jakubem Szcześniakiem prezesem Akademii Piłkarskiej GOOL rozmawiamy o trawającym aktualnie naborze dzieci urodzonych w latach 2008 -2014 do Akademii Piłkarskiej AMP GOOL.

? Akademia Piłkarska AMP GOOL to już marka?
– Na pewno cały czas pracujemy nad nasza marką, ulepszamy i staramy się być lepsi każdego dnia.
? Jakie macie cele na najbliższy sezon 2019/20?
? Aktualnie trwają Wielkie Nabory do których zapraszamy wszystkie dzieci urodzone od 2008do 2014 roku. Do końca września każdy nowy zawodnik, który dołączy do naszego klubu otrzymuje gratis worek na piłkę i buty, a więc warto właśnie we wrześniu do nas zawitać, zwłaszcza, że można skorzystać z treningów nie odpłatnie.
? A czy jest jakaś propozycja dla dzieci młodszych?
? Tak, jesteśmy partnerem Fundacji Legia Soccer Schools, która ma swoje ośrodkiw Wołominie, Zielonce i Radzyminie. Tam też pod okiem trenerów i trenerek Piłkarskich Przedszkoli prowadzone są zajęcia dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci od 3 do 6 roku życia! Tutaj też mamy niespodziankę, ponieważ każdy kto dołączy do projektu Legii ma możliwość darmowego udziału w meczach Legii Warszawa, również rodzic ma podobne przywileje. Zapraszamy do kontaktu z PiłkarskimPrzedszkolem Legii Warszawa: 666 111 775
? Czy jest coś czym Akademia AMP GOOL się wyróżnia?
? Tak, jest i to bardzo wiele. Jednym z tych elementów jest bezstresowe szkolenie. W myśl naszego hasła ?Gramy bo Lubimy? prowadzimy treningi czy organizujemy turnieje bez niepotrzebnej presji osiągnięcia wyników za wszelką cenę, co w naszej opinii zabija chęć dzieci do uprawiania sportu gdy przyjdzie niepowodzenie (brak wyniku). Zależy nam, aby jak najwięcej i jak najdłużej dzieci uprawiały sport, aby je odciągnąć od złych rzeczy. Nasi zawodnicy oprócz treningów rywalizują bez presji z naszymi lokalizacjami w projekcie GOOLove Gry czy w Powiatowych Spotkaniach Piłkarskich Better Together. Również drużyny wyróżniające się zgłaszamy do lig MZPN, gdzie jest już gra o wynik. Gwarantujemy też udział w Charytatywnych Turniejach Dzieci ? Dzieciom czy w Mini Euro 2020, a na koniec, na wyróżniających się czeka Piłkarska Gala GOOLSTAR w której uczestnicy blisko pół tysiąca zawodników naszego klubu. Oprócz tego wyjazdy na obozy, półkolonie czy rodzinne wyjazdy.
? Dużo się dzieje w Akademii, co jeszcze możecie zaproponować?
? Nwspomniałem jeszcze o Szkole Bramkarzy GK SHCOOL w Wołominie, która w poprzednim tygodniu z organizowała Batalię Bramkarską dla blisko 50 bramkarzy z całego Mazowsza. Impreza wyszła świetnia i już wiemy, że za rok podwoimy liczbę uczestników, ponieważ Batalia była nie odpłatna i każdy mógł się zgłosić. Do Szkoły Bramkarzy także trwają nabory we wrześniu.
? Czy rodzice mogą czuć się spokojni oddając swoją pociechę do Akademii AMP GOOL?
– Tak, aktualnie przechodzimy Ogólnopolską Certyfikację Szkółek i Akademii Piłkarskich organizowaną przez PZPN, która weryfikuje ilości treningów, uprawnienia trenerów, dostęp do bazy treningowej czy plany szkoleniowe, dzienniki treningowe i cały proces szkolenia. Starannie się do tego przygotowywaliśmy, wstępne wyniki są pozytywne z czego bardzo się cieszymy. Do końca września PZPN przyzna lub nie szkółkom, które się ubiegają odpowiednie gwiazdki, co też pomoże rodzicom w wyborze do której Akademii czy klubu wysłać dziecko.
? Wiemy, że to trudne, ale jakbyś podsumował to co robisz?
– Pasja? Radość-Sport-Wychowanie to łączy nasze wszystkie projekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.