Jakub Rzeźniczak w Klembowie i Ostrówku

W miniony Poniedziałek na zaproszenie Kazimierza Rakowskiego, wójta Klembowa a także Danuty Dołowej do Ostrówka i Klembowa zawitał Jakub Rzeźniczak ? piłkarz Legii Warszawa.

Koordynatorem projektu WF z klasą był Jakub Szcześniak z Akademii Młodego Piłkarza SKOK Wołomin. Ważnym punktem wizyty Legionisty było spotkanie w ZS Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiego w Ostrówku gdzie odbyła się lekcja integracyjna. Wychowankowie Akademii ćwiczyli razem z uczniami szkoły, dla których przyjazd znanego sportowca był czymś niezapomnianym i niepowtarzalnym. Uczniowie obdarowali gościa dwoma pracami plastycznymi, które urzekły sportowca. Ten oczywiście rozdał pamiątki klubowe a także autografy i zdjęcia.

W ZS w Klembowie gość z przeprowadził kolejny Trening tym razem dla dzieci z Klembowa ale również dla dzieci z Akademii Młodego Piłkarza. Zawodnicy ci w raz z rodzicami przyjechali z Łochowa, Wyszkowa a także Tłuszcza. Oprócz specjalistycznych ćwiczeń, które zadawał swoim podopieczny popularny ?Rzeźnik? rozegrał także mecz będą zawodnikiem jednej z drużyn. ? Serdecznie dziękuję Jakubowi za tą wizytę. Takie doświadczenia dla uczniów wielkie wydarzenie i spełnienie marzenia dla niektórych z nich ! Cieszy mnie to, że mogliśmy sprawić radość, często tym, którzy tej radości z życia nie mają za wiele. Chcemy spełniać marzenia dzieci a wiem, że przed nami kolejne piłkarskie święta w AMP GOOL a więc i kolejne spotkania ze sportowcami – podsumowuje Jakub Szcześniak ? General Menadżer AMP GOOL.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.