Karatekowy weekend

To był intensywny weekend dla Radzymińskiej Karate AKADEMY. Start w dwóch prestiżowych wydarzeniach zakończył się dla zespołu powiększeniem dotychczasowej kolekcji aż o 15 medali.

W minioną sobotę siedmiu zawodników Radzymińskiej Karate ACADEMY brało udział w Międzynarodowym Turnieju Karate w Ełku.
Można powiedzieć, że podczas tych zawodów radzyminiacy się dopiero rozgrzewali… ? Z tych zawodów wróciliśmy z czterema medalami ? mówi sensei Tomasz Lenkiewicz.

18741660_420931731614249_1067188325_n
Następnego dnia (w niedzielę 28 maja) do walki stanęło 15 zawodników, którzy brali udział w Ogólnopolskim Turnieju karate. ? Na tym Turnieju wyszarpaliśmy 11 miejsc medalowych ? opowiada Lenkiewicz.
? Łącznie miniony weekend to 15 sportowych sukcesów naszych podopiecznych. W tych dniach  również nasz najlepszy obecnie zawodnik, Kuba Pałaszewski, brał udział w Mistrzostwach Świata w Rumunii. Niestety uległ zawodnikowi z Rosii, który w tej imprezie zajął II miejsce ? opowiada nasz rozmówca.
Już w najbliższy weekend  karateków z Radzymina czeka turniej w Warszawie a następnie Liga Mazowiecka w Ostrołęce i na koniec dla najlepszych Austria. No i upragnione wakacje spędzone na obozach w Łebie, spływ Parsętą i Gliczarów. red.