Katarzyna Jamróz na „Scenie pod dębami”

Katarzyna-Jamróz

Scena pod dębami” w OKiS Zielonka zaprasza w kwietniu na koncert Katarzyny Jamróz, aktorki i piosenkarki, członkini zespołu artystów krakowskiego kabaretu Loch Camelot.
Katarzyna Jamróz  gra główną rolę w spektaklu „Piaf” wystawianym w Teatrze Powszechnym w Radomiu. Jakość tego przedstawienia w reżyserii Tomasza Dutkiewicza zbudowana jest na głębi artystycznych zdolności Katarzyny Jamróz. To ona swoim głosem i aktorstwem tworzy niepowtarzalny klimat klasycznych już utworów muzyki popularnej. W swoim recitalu Kasia śpiewa utwory właśnie z tego spektaklu.
Część druga koncertu będzie podróżą sentymentalną przez losy innych, wielkich kobiet. Jest więc spotkanie z Dalidą, Anną Jantar, Hanką Ordonówną, Evą Cassidy, Judy Garland, Agnieszką Osiecką…
Katarzyna Jamróz scenę ma we krwi. Zadebiutowała na niej już w wieku 6 lat. Na scenie Teatru Muzycznego w Gliwicach zagrała… Cypiska, syna rozbójnika Rumcajsa.
Jak czytamy na portali interia.film potrzebne było dziecko, które ma krótkie włosy, umie tańczyć i nie boi się sceny.
A dla Katarzyny Jamróz granie i śpiewanie zawsze było oczywiste. Wychowała się w artystycznej rodzinie. Dziadek Augustyn muzykował na różnych instrumentach.
Mama Basia, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, uczyła w szkole muzycznej, ciocia, która jest po medycynie, grała na skrzypcach, a babcia śpiewała.
Tuż po świętach Katarzyna Jamróz zawita do Zielonki a na spotkanie z nią serdecznie zaprasza Ośrodek Kultury i Sportu . Spotkanie z artystką odbędzie się w sobotę 22 kwietnia 2017 o godz. 18:00.Bilety w cenie 15 zł dostępne w sekretariacie OKiS, ul. Łukasińskiego 1/3, pokój 27.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.