W poniedziałek, około godziny 20. w Nieporęcie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej 631. Pomimo reanimacji, śmierć poniósł 34-letni kierowca Skody. Jeden z kierowców BMW oddalił się z miejsca wypadku, ale 16 lutego zgłosił się na policję.
– Po godzinie 20:00 na DW 631 w Nieporęcie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jeden z samochodów znajdował się na boku. Samochód był bardzo zdeformowany co znacznie utrudniało dostęp do osoby poszkodowanej znajdującej się w środku. Auto zostało ustabilizowane, a następnie strażacy wykonali dostęp do osoby poszkodowanej za pomocą narzędzi hydraulicznych. Mimo dużych starań wszystkich służb kierujący skodą zginął na miejscu – informowali wczoraj strażacy z PSP Legionowo
? Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osobowa skoda z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła czołowo w bmw. Kierujący skodą 34-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Ruch na drodze jest zablokowany od ronda w Zegrzu Południowym do ronda w Nieporęcie. Na miejscu zdarzenia prowadzone będą czynności pod nadzorem prokuratora. Droga zablokowana będzie przynajmniej przez trzy najbliższe godziny. ? informowała redakcję Gazety Powiatowej mł. asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.
Kierujący, który wczoraj uciekł z miejsca wypadku, zgłosił się dziś na policję. Był trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia – mówiła w rozmowie z portalem warszawa.naszemiasto.pl mł. asp. Agata Halicka.
fot: PSP Legionowo
Więcej wiadomości z Mazowsza
Śmiertelny wypadek. Osobówka uderzyła w ogrodzenie cmentarza. Zginął kierowca.
Groźny wypadek w Łuczynowie. Niedostosowanie prędkości doprowadziło do poważnych zniszczeń.
Ciężarówka wjechała w barierki na trasie S7. Setki puszek z piwem wypadły na drogę!
Zderzenie osobówek na DK61
Na S7 ojciec i syn bez uprawnień w czasie jednej kontroli drogowej
Wypadek z udziałem rowerzysty na DW618
Dachowanie pojazdu na DK50. 19-letni kierujący bez uprawnień, po użyciu alkoholu
8 godzin intensywnej pracy strażaków
„Duch sternik” zatrzymany przez kryminalnych
Zderzenie osobówki ze śmieciarką w Zaścieniu
Tragiczny wypadek drogowy w Długosiodle.
Zdarzenie na S8 w Kobyłce: auto uderzyło w bariery energochłonne
Strzelał w kierunku auta, ponieważ kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle
Zderzenie dwóch samochodów w Elżbietowie
