Klikamy na Naszych

Zespół From the Basement tworzy pięciu młodych mieszkańców z terenu powiatu wołomińskiego, którzy dwa lata temu postawili na współpracę. Młodzi muzycy biorą udział w konkursie zorganizowanym przez Good time radio. Za naszym pośrednictwem proszą o głosy poparcia i kliknięcie na FB.

Kim są członkowie From the Basement? To pięciu młodych mieszkańców powiatu wołomińskiego: Karol Suska – wokal, Jasiek Grączyński i Adam Pajszczyk – gitara, Kamil Krym – bas, Mateusz Kielak – perkusja. ? Gramy razem od prawie dwóch lat w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce. Odbiorcy określają naszą muzykę jako rock alternatywny. Mamy za sobą wiele mniejszych i większych koncertów w Warszawie i okolicach. Występowaliśmy między innymi z okazji WOŚP na Białołęce, na dniach Kobyłki czy w lokalnej ?Rybie?. Największym naszym dotychczasowym osiągnięciem był udział w Międzynarodowym Festiwalu dla Młodych Zespołów Emergenza, w którym dostaliśmy się do polskiego półfinału.

Staramy się iść cały czas do przodu i rozwijać się w kierunku muzycznym, dlatego udział w konkursie ?Good time radio? jest dla nas bardzo ważny, gdyż umożliwi nam pokazanie się w szerszym kręgu, zdobycie nowego doświadczenia scenicznego, a wygrana może pomóc w nagraniu pierwszej płyty i wyremontowaniu salki prób w kobyłkowskim MOK-u ? mówią zgodnym chórem. A my ? mieszkańcy powiatu możemy im w tym pomóc oddając swój głos na tych młodych i uzdolnionych chłopców.

Teresa Urbanowska