16 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce odbył się wernisaż wystawy malarstwa Joanna Wasiak i fotografii Daszy Wasiak pt. INSPI-RELACJE. Przybyli goście mogli podziwiać twórczość mamy i córki.
Zarówno obrazy, jak i fotografie przedstawiają portrety silnych kobiet. Pani Joanna, mieszkanka Kobyłki, malując swoje obrazy wzorowała się na fotografiach swojej córki. To daje widzowi możliwość poczucia połączenia między dziełami, relacji łączącej obie panie. Wystawę będzie można oglądać w godzinach pracy MOK do 30 września 2022 r.
Wystawa odbywa się pod patronatem Burmistrz Miasta Kobyłka.
Więcej informacji z Kobyłki
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka otrzyma łącznie 324 tys. zł z kolejnych środków rozdysponowanych przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na dwa zadania: cyfryzację obsługi Punktu
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – pierwsze ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności
[...]
0 komentarzy
Zabiegi pielęgnacyjne przy pomniku przyrody w Kobyłce. Lipa przy ul. Chałubińskiego pod opieką specjalistów
Przy ul. Chałubińskiego w Kobyłce przeprowadzono prace pielęgnacyjne przy pomniku przyrody — lipie drobnolistnej. 16 czerwca mieszkańcy mogli zauważyć ekipę zajmującą się drzewem,
[...]
0 komentarzy
MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!
Kobyłka po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem, w którym rodzą się wielkie sportowe talenty. Zawodnicy MKS Wicher Kobyłka wrócili z Pucharu Świata
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Po 98 latach powrócił łańcuch pierwszego wójta gminy
Do Kobyłki wróciła wyjątkowa pamiątka związana z historią miasta. Po 98 latach do rodzinnej miejscowości powrócił Łańcuch Urzędowy należący do pierwszego wójta gminy
[...]
0 komentarzy

