Otwarcie wiaduktu w lokalizacji Kobyłka-Ossów, które się dokonało kilka dni temu, ciągle wywołuje dyskusję w przestrzeni publicznej. Jedni się cieszą z tego faktu a inni już chcieliby więcej – nie milkną więc komentarze, wspomnienia i opowieści o tym dlaczego Kobyłka na pierwszy bezkolizyjny przejazd kolejowy czekała około 12 lat. Ale niebawem mieszkańcy Kobyłki i nie tylko, będą mieli kolejny powód do zadowolenia bowiem podczas krótkiej konferencji prasowej na oficjalne otwarcie wiaduktu podany został termin oddania do użytku drugiego od równie dawna oczekiwanego bezkolizyjnego przejazdu – tym razem będzie to tunel, który zastąpi przejazd w Kobyłce. Wakacje szybko miną a oddanie tunelu przewidziane jest jesienią tego roku.
Więcej informacji z Kobyłki
324 tys. zł dla Kobyłki z programów Mazowsza. Pieniądze trafią na PSZOK i remont hali sportowej
Kobyłka otrzyma łącznie 324 tys. zł z kolejnych środków rozdysponowanych przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na dwa zadania: cyfryzację obsługi Punktu
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – 20 czerwca – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – pierwsze ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności
[...]
0 komentarzy
Zabiegi pielęgnacyjne przy pomniku przyrody w Kobyłce. Lipa przy ul. Chałubińskiego pod opieką specjalistów
Przy ul. Chałubińskiego w Kobyłce przeprowadzono prace pielęgnacyjne przy pomniku przyrody — lipie drobnolistnej. 16 czerwca mieszkańcy mogli zauważyć ekipę zajmującą się drzewem,
[...]
0 komentarzy
MKS Wicher Kobyłka na podium Pucharu Świata w Kielcach!
Kobyłka po raz kolejny udowodniła, że jest miejscem, w którym rodzą się wielkie sportowe talenty. Zawodnicy MKS Wicher Kobyłka wrócili z Pucharu Świata
[...]
0 komentarzy
Kobyłka – Po 98 latach powrócił łańcuch pierwszego wójta gminy
Do Kobyłki wróciła wyjątkowa pamiątka związana z historią miasta. Po 98 latach do rodzinnej miejscowości powrócił Łańcuch Urzędowy należący do pierwszego wójta gminy
[...]
0 komentarzy








to już nie miał kto otworzyć wiaduktu tylko ten ,,uczciwy,, pis-owiec?