6 przemyśleń nt. „Kolejna wizyta przedstawicieli Turcji

  1. Chciałem bardzo serdecznie pozdrowić tłumaczkę :-), najlepszą w Kobyłce

  2. Przyłączam się do gratulacji dla Pani tłumacz-tak trzymaj AJ

  3. Zanim wejdziemy w blizsze kontakty z tym krajem dobrze byloby go poznac.Zajrzyjmy do Google wystukujac na klawiszach zdanie:prawo honoru w Turcji.Reszte refleksji pozostawiam czytelnikom ZPW i mam nadzieje ze komentarzy nie zabraknie.

  4. Do zdziwionego może coś więcej powiesz co miałeś na myśli bo mówisz szyfrem a tu nie potrzeba odnośników tylko mówi sie co się myśli i wtedy będzie o czym podyskutować bez krępacji co z tym prawem honoru w turcji

  5. zdziwony do kowalskiego!Widze ze wszystko zrozumiales i wcale sie nie dziwie ze podpisujesz sie „kowalski”.Widze ze wiesz co mialem na mysli i ze masz cos z Turka.Jesli zechcialo ci sie zajrzec we wskazane przezemnie miesce w Google i stwierdzasz tylko ze moj „szyfr” ci nie odpowiada,nie mamy o czym otwarcie dyskutowac.Moze znajdzie sie ktos ciekawszy do podyskutowania na ten temat.Ktos kto jest mniej zainteresowany w temacie niz ty kowalski.Czesto nie wazne co sie mysli samemu ale wazniejsze co mysla inni.No a twoim zdaniem…co jest z tym prawem honoru w tym kraju lub raczej co ty o tym myslisz?

  6. zdziwiony jest ciagle zdziwiony a kowalski nabral wody w usta

Możliwość komentowania jest wyłączona.