Komputerowy ćpun

piersa

Krzysztof Piersa, pasjonat gier komputerowych, uwielbia fantastykę w każdej formie i jak pisze na swojej stronie internetowej, jest szczęśliwym człowiekiem i spełnia swoje marzenia.

Krzysztof Piersa to nie tylko pasjonat gier komputerowych ale jest również autorem książki pt. „Komputerowy ćpun”, w której opisuje swoją historię walki z nałogiem.
Gry komputerowe i surfowanie po sieci to jedno z niebezpieczeństw naszych czasów, czyhające nie tylko na dzieci i młodzież. Nałogowi temu ulegają również ludzie dorośli.
Podczas spotkania autorskiego z młodzieżą z gminy Wołomin, Krzysztof Piersa na własnym przykładzie opowiedział, o tym jak radzić sobie z problemem uzależnienia od gier komputerowych i odzyskać kontrolę nad własnym życiem.
Udzielił równie porad, które w istotny sposób pomagają, osobom, które żyją w otoczeniu gracza. Temat wzbudził wielkie zainteresowanie wśród młodzieży.
W czasach kiedy niemal każdy ma dostęp do komputera i Internetu, co sprzyja zatraceniu się w wirtualnym świecie, warto czasem przeanalizować to co dzieje się nie tylko z nami ale i wokół nas. Dlatego też tym bardziej trzeba być świadomym zagrożeń, jakie niesie ze sobą postęp technologiczny.
Krzysztof Piersa jako człowiek biegły w poruszaniu się w świecie gier i internetu, jak nikt inny zna korzyści ale i niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą świat wirtualny.

Komentarze

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.