Koncert T-Art oraz gości specjalnych w MDK!

17 maja 2015 w Miejskim Domu Kultury w Wołominie swój koncert zagrał Artur Telakowiec ? producent, młody muzyk, kompozytor i autor projektu muzycznego ?T-Art?.

Artysta do wspólnego występu w Wołominie zaprosił dwie wyjątkowe wokalistki ? Aleksandrę Stencką i Emilię Grajkowską, które pomogły zbudować niepowtarzalny klimat i sprawiły, iż miksy Artura stały się wyjątkowymi kompozycjami. Twórczość T-Art jest pełna przestrzeni, manipulacji brzmieniowych, melodyjności oraz wyrazistej rytmiki, często jest również określana jako „kosmiczna”. Można ją potraktować jako swoistą ścieżkę dźwiękową, ilustrację do osobistych wspomnień, myśli i marzeń. Tematyka poruszana w tekstach często dotyczy sfery wyobraźni, prywatnej przestrzeni oraz wewnętrznych odczuć i ludzkich emocji.

Pod koniec roku 2013, po wielu miesiącach komponowania, aranżowania i miksowania na portalu SoundCloud został opublikowany pierwszy autorski materiał w postaci cyfrowego EP o nazwie „Daydreaming”. Na mini albumie znalazło się pięć kompozycji zarówno instrumentalnych jak i z wokalnym udziałem gości, m.i.n Marcina Błądzińskiego (laureata programów Bitwa na głosy czy Szansa na sukces), Emilianny Verde (wokalistki zespołów Demi Looz, Trickster) oraz pieśniarki Whitewater.

Muzycy spotkali się z ciepłym przyjęciem publiczności, która z wielkim entuzjazmem prosiła o liczne bisy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.