Ruszają rozgrywki Ekstraligi Badmintona. W tym sezonie wystąpi osiem zespołów, wśród nich WWL Badminton Marcovia Marki. W nieco zmienionym składzie, na pewno silniejsi sportowo, ale zdobyte doświadczenie z poprzedniego sezonu powinno zaprocentować. 21 października WWL Badminton Marcovia Marki zagra wyjazdowe spotkanie z KS Badminton Kobierzyce.
Rywal bardzo trudny, wystąpi mocno wzmocnionym składem. Będzie się działo!!! Trzymajcie kciuki!!! – czytamy na FB.
Druga runda rozgrywek jest zaplanowana na 19 listopada. Tego dnia o godz. 15.00 WWL Badminton Marcovia Marki zagra z mistrzem Polski – drużyną SKB Litpol-Malow Suwałki. Mecz, transmitowany przez TVP Sport, odbędzie się w hali MCER. Wcześniej zostaną zaprezentowane plany sportowe oraz przedstawieni zawodniczki, zawodnicy i sponsorzy klubu.
Więcej informacji z Marek
Marki – Brąz Mistrzostw Polski dla mareckiej badmintonistki
Za nami 62. Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie, które w dniach 18-21 czerwca odbyły się w Łodzi. Najważniejszą informacją dla całej rodziny
[...]
0 komentarzy
Marcovia Mistrzem Polski w beach korfballu
20 czerwca, w samym sercu Warszawy, na plaży Poniatówka, marecka drużyna po raz kolejny udowodniła, że należy do absolutnej krajowej czołówki. W niezwykle
[...]
0 komentarzy
Marki – Pożegnanie z IV ligą. Oby tylko na rok…
Podopieczni trenerów Konrada Kucharczyka i Dawida Bułki zajęli ostatnie miejsce w tabeli i rozpoczną rundę jesienną na niższym szczeblu rozgrywkowym. Po wyjazdowym zwycięstwie
[...]
0 komentarzy
Marki – Krajowy Trening Pierwszej Pomocy
20 czerwca 2026 r. w całej Polsce odbędzie się Krajowy Trening Pierwszej Pomocy – ogólnopolskie wydarzenie realizowane w ramach Akademii Ochrony Ludności i
[...]
0 komentarzy
250 tys. zł dla Marek na remont dachu sali gimnastycznej
Marki otrzymają 250 tys. zł dofinansowania z programu „Mazowsze dla sportu” na remont dachu nad salą gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul.
[...]
0 komentarzy

