MCER zaprasza na Dzień Otwarty

MCER zaprasza na Dzień Otwarty

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne podsuwa pomysł na spędzenie pierwszej soboty września. Na 3 września (godz. 11.00-15.00) został zaplanowany Dzień Otwarty.

Na dziedzińcu przy Wspólnej 40-42 zaprezentujemy bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych w MCER, Szkole Podstawowej nr 4 oraz Szkole Podstawowej nr 2 w Markach –  informują organizatorzy.

Na gości czeka wiele atrakcji m.in. bezpłatne warsztaty sportowe i edukacyjne, pokazy, foodtrucki

Swój program zajęć przedstawią organizatorzy m.in. kursów judo, karate, tańca, akrobatyki dla dzieci, a także zajęć edukacyjnych dla dzieci m.in z języka angielskiego, chińskiego, programowania, robotyki czy szachów – informuje MCER.

Dzień Otwarty to także okazja do zapoznania się ze szkółką pływacką MCER, zasadami zapisów na zajęcia Aqua Aerobik, Aqua Senior oraz naukę pływania.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych dla dorosłych: zumby, badmintona, boksu, siatkówki i wiele innych. Na boiskach zewnętrznych i stadionie MCER odbędą się treningi sekcji sportowych MKS Marcovia Marki: piłki nożnej, piłki ręcznej, lekkoatletyki – dodają przedstawiciele MCER.

Na tym nie koniec atrakcji. 3 września będzie można zwiedzić jedyny w Polsce dach bagienny na obiekcie szkolnym. Uwierzcie – widok robi niesamowite wrażenie.

Podczas Dnia Otwartego będą mieli Państwo także okazję obejrzeć wystawę „Różne oblicza piękna. Co robią kobiety, żeby się podobać? To plenerowa wystawa fotografii Elżbiety Dzikowskiej, w której będzie można zobaczyć wyjątkowe, wielkoformatowe fotografie  –  portrety kobiet nieomal z całego świata – czytamy w informacji MCER.

3 września rozpocznie się nowy sezon cyklu Małej Sceny MCER. O godz. 14.00 spektakl dla dzieci  „TV Mupp Show”, który rozpocznie się o godzinie 12:00. Bilety na spektakl dostępne są w kasach MCER oraz na stronie Bilety24.

 

Więcej informacji z Marek

II Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Marki

II Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Marki

II Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Marki odbędzie się w dniu 27 maja 2024 r. godz. 14:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Marki przy [...]
0 komentarzy
Marki - wodociąg pomoże z wymianą podliczników

Marki – wodociąg pomoże z wymianą podliczników

Robi się coraz cieplej, rozpoczął już się sezon na podlewanie ogrodów. Część osób zainstalowała sobie podliczniki na tzw. wodę bezpowrotnie zużytą (czyli taką, [...]
0 komentarzy
Marki - Uwaga! Dwa konkursy!

Marki – Uwaga! Dwa konkursy!

Burmistrz Miasta Marki ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 2 „Mali Odkrywcy” w Markach oraz Przedszkola Miejskiego nr 1 „Wesoły Skrzat” [...]
0 komentarzy
Marki - asfaltówki zastąpią gruntówki

Marki – asfaltówki zastąpią gruntówki

Pod koniec ubiegłego roku UM Marki otrzymał 13 mln zł dotacji z programu Polski Ład na przebudowę dróg lokalnych. Wiosną ogłosiły przetarg, który [...]
0 komentarzy
Marki - młodzież w zmieniającym się świecie

Marki – młodzież w zmieniającym się świecie

W dniu 2024-05-21 14:59:59 w trybie art. 19 a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.