MCER zaprasza na Dzień Otwarty

MCER zaprasza na Dzień Otwarty

Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne podsuwa pomysł na spędzenie pierwszej soboty września. Na 3 września (godz. 11.00-15.00) został zaplanowany Dzień Otwarty.

Na dziedzińcu przy Wspólnej 40-42 zaprezentujemy bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych w MCER, Szkole Podstawowej nr 4 oraz Szkole Podstawowej nr 2 w Markach –  informują organizatorzy.

Na gości czeka wiele atrakcji m.in. bezpłatne warsztaty sportowe i edukacyjne, pokazy, foodtrucki

Swój program zajęć przedstawią organizatorzy m.in. kursów judo, karate, tańca, akrobatyki dla dzieci, a także zajęć edukacyjnych dla dzieci m.in z języka angielskiego, chińskiego, programowania, robotyki czy szachów – informuje MCER.

Dzień Otwarty to także okazja do zapoznania się ze szkółką pływacką MCER, zasadami zapisów na zajęcia Aqua Aerobik, Aqua Senior oraz naukę pływania.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych dla dorosłych: zumby, badmintona, boksu, siatkówki i wiele innych. Na boiskach zewnętrznych i stadionie MCER odbędą się treningi sekcji sportowych MKS Marcovia Marki: piłki nożnej, piłki ręcznej, lekkoatletyki – dodają przedstawiciele MCER.

Na tym nie koniec atrakcji. 3 września będzie można zwiedzić jedyny w Polsce dach bagienny na obiekcie szkolnym. Uwierzcie – widok robi niesamowite wrażenie.

Podczas Dnia Otwartego będą mieli Państwo także okazję obejrzeć wystawę „Różne oblicza piękna. Co robią kobiety, żeby się podobać? To plenerowa wystawa fotografii Elżbiety Dzikowskiej, w której będzie można zobaczyć wyjątkowe, wielkoformatowe fotografie  –  portrety kobiet nieomal z całego świata – czytamy w informacji MCER.

3 września rozpocznie się nowy sezon cyklu Małej Sceny MCER. O godz. 14.00 spektakl dla dzieci  „TV Mupp Show”, który rozpocznie się o godzinie 12:00. Bilety na spektakl dostępne są w kasach MCER oraz na stronie Bilety24.

 

Więcej informacji z Marek

Marki: Dwie oferty na remont zabytkowych kamienic

Marki: Dwie oferty na remont zabytkowych kamienic

Pierwszy przetarg na remont ośmiu kamienic Briggsów nie przyniósł żadnego efektu. Do postępowania nie stanęła żadna firma. W drugim przetargu wpłynęły dwie oferty. [...]
0 komentarzy
Marki: UKS SALTO przed Euro Acro Camp 2022

Marki: UKS SALTO przed Euro Acro Camp 2022

Medaliści Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych oraz jeden z zespołów żeńskich UKS SALTO zgłosili się do udziału w szkoleniu, które organizuje Europejska Federacja Gimnastyczna. [...]
0 komentarzy

Narodowe Czytanie 2022

3 września (sobota) odbędzie się Narodowe Czytanie 2022. –  Podczas tegorocznej edycji będziemy mieli przyjemność czytać na głos „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. [...]
0 komentarzy

Bezpłatne warsztaty dla dorosłych w Markach

30 sierpnia (wtorek) odbędą się  kolejne BEZPŁATNE warsztaty dla dorosłych z cyklu Kreatywne wtorki z Akademią Sztuk Różnych. Tym razem zapoznamy się z techniką [...]
0 komentarzy

Marki: „Egzotyczny koniec lata”

W tym roku „Egzotyczny koniec lata”,  zaplanowano na 28 sierpnia. W przestrzeni parkowej będą się odbywały liczne wydarzenia – dla dzieci i dorosłych. [...]
0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.