O tytuły w Kobyłce

Już 28 lutego w Zespole Szkół nr 2 w Kobyłce odbędzie się VI Gala Kick Boxingu. Podczas efektownego wieczoru zobaczymy osiem walk, w tym dwa prestiżowe pojedynki o tytuły Zawodowego Mistrza Polski i Mistrza Mazowsza.

Zapowiada się niezapomniany wieczór ? jeśli widzieli Państwo dwie zeszłoroczne gale, przygotujcie się na coś jeszcze bardziej atrakcyjnego, nie tylko jeśli chodzi o oprawę gali, lecz również poziom pojedynków. 28 lutego w ZSP nr 2 w Kobyłce przy ulicy Orzeszkowej zobaczymy dwie walki o prestiżowe tytuły. Na ringu spotkają się Tomek Bałdyga, niezwykle utalentowany kickboxer, podopieczny Grzegorza Engela, oraz Tomasz Ludwicki (Semiramida Pułtusk), wychowanek Cezarego Rzepnickiego. Stawką pojedynku będzie tytuł zawodowego Mistrza Mazowsza w full contact. Rok temu, właśnie na gali kick boxingu, Tomek Bałdyga stoczył swój pierwszy zawodowy pojedynek (5-rundowe zwycięstwo ze Słowakiem), zaś w lipcu walczył z Przemkiem Ziemnickim o tytuł mistrza Polski w light-contact, ale przegrał po kontrowersyjnym werdykcie sędziów. Z pewnością przed własną publicznością pokaże klasę. Jego przeciwnik to nie tylko kick boxer ? zdobywa laury również na zawodach Tang Soo Do i Karate.
W drugiej walce wieczoru na ringu staną Wojciech Myśliński (KS Piaseczno), podopieczny legendy polskiego kick boxingu Piotra Siegoczyńskiego, oraz Robert Rzepecki (Semiramida Pultusk). W tym starciu zawodnicy będą walczyć o tytuł zawodowego Mistrza Polski w full contact. Myśliński to zawodowy Mistrz Europy w full contact z 2007 roku, zdobywca Pucharu Świata light i semi contact. Zapowiada się więc wieczór pełen emocji i walk na najwyższym poziomie.
W ciągu całego wieczoru zobaczą Państwo 10 pojedynków w formułach full contact i K1. Organizatorami gali są Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce oraz klub Kick Boxing Kobyłka, prowadzony przez Grzegorza Engela, który od września prowadzi zajęcia w tym miejscu. Sponsorami głównymi zawodów są: ALBUD, producent okien ?WWM? s.c., Multi-Medica i SKOK Wołomin. ?Życie Powiatu Wołomińskiego? jest patronem medialnym gali ? w następnych numerach sylwetki sportowych gwiazd wieczoru i obszerna relacja z zawodów. Informacje o klubie z Kobyłki na stronie internetowej: http://www.kbk.robi.to/

Marcin Pieńkowski

2 przemyślenia nt. „O tytuły w Kobyłce

Możliwość komentowania jest wyłączona.