Właściciel skody, który dzisiaj rano przy skrzyżowaniu ulicy Łabiszyńskiej i Toruńskiej na Targówku uderzył w słup sygnalizacji świetlnej i barierki, był pijany. Działając na podstawie nowych przepisów policjanci zabezpieczyli jego pojazd na poczet przyszłej kary. Skoda trafiła na policyjny parking, a kierujący do komisariatu. Mężczyzna musi liczyć się z surowymi konsekwencjami, gdyż jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem.
Dzisiaj wcześnie rano załoga stołecznego Ruchu Drogowego została skierowana na skrzyżowanie ulic Łabiszyńskiej i Toruńskiej.
Na miejscu mundurowi zastali kierowcę skody, który rozbił auto uderzając w słup sygnalizacji świetlnej i barierki. Policjanci wyczuli od niego silny zapach alkoholu. Mężczyzna przyznał się, że dzień wcześniej go spożywał.
Mundurowi zbadali 40-latka alkomatem. Ten wykazał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu. Policjanci zatrzymali mężczyznę.
Policjanci działając na podstawie nowych przepisów zabezpieczyli skodę na policyjnym parkingu na poczet przyszłej kary. Następnie przewieźli pijanego kierowcę do komisariatu przy ulicy Chodeckiej.
Sprawą 40-latka będą dalej zajmowali się dochodzeniowcy. Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności, gdyż kierując pojazdem w stanie nietrzeźwości popełnił przestępstwo.
kom. Paulina Onyszko/bś
Więcej wiadomości z Mazowsza
Tragiczny wypadek drogowy w Długosiodle.
Zdarzenie na S8 w Kobyłce: auto uderzyło w bariery energochłonne
Strzelał w kierunku auta, ponieważ kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem na czerwonym świetle
Zderzenie dwóch samochodów w Elżbietowie
Policjanci z Zakroczymia zatrzymali 18-latka, który pijany wjechał w budynek sklepu
Okradła seniorkę, szybko wpadła w ręce nowodworskich policjantów
„Bezpieczna A2” z wykorzystaniem policyjnego śmigłowca – podsumowanie działań
Na Trasie Siekierkowskiej pędził 178 km/h, miał ponad promil alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami
„Zdenerwowała mnie narzeczona, więc musiałem odreagować”
Policyjna akcja „Poszukiwany” w powiecie wołomińskim
Zdarzenie drogowe w Nowych Lipinach
Dachowanie w miejscowości Kury. Interwencja służb ratunkowych po groźnym zdarzeniu drogowym
Zderzenie czołowe busa i osobówki na DK62
Zarzuty dla kobiety, która po ulicy chodziła z nożem
