Piłkarski Dream Team w Duczkach i Wołominie!

Dream Team-y to kolejny etap szkolenia w AMP GOOL. Jest ono skierowane do dzieci, które ukończyły szkolenie w Akademii na etapie podstawowym. O tej, nowej, inicjatywie Akademii Młodego Piłkarza GOOL, rozmawiamy z prezesem Jakubem Szcześniakiem.

? Nowa inicjatywa Akademii Młodego Piłkarza GOOL to tym razem ?Dream Team?. Co kryje się pod tą nazwą ?

? Dream Team-y to kolejny etap szkolenia w AMP GOOL przeznaczonego dla dzieci, które ukończyły szkolenie w Akademii na etapie podstawowym. Stwarzamy im możliwość kontynuowania przygody z piłką nożną ? w tak zwanych zespołach marzeń.

? Czym zatem różni się ?Dream Team? od podstawowych treningów w Akademii Młodego Piłkarza GOOL?

? Różnic jest kilka: wydłużona jednostka treningowa do 90 minut, zwiększenie intensywności treningu z dużym naciskiem na technikę indywidualną ale także na grę zespołową. Dream Team będzie uczestniczył w lidze wewnętrznej Akademii a także w turniejach zewnętrznych organizowanych przez MZPN ale nie tylko.

? Kiedy i gdzie będą się odbywały nabory i czy grupa jest ograniczona?

? Nabory odbędą się w Zespole Szkół w Duczkach 22 października (wtorek) a także w Zespole Szkół nr 3 w Wołominie ? 25 października (piątek). Treningi naborowe odbędę się w halach sportowych. Liczba miejsc w zespole Dream Team jest ograniczona do 16 zawodników co daje dużą kontrolę jakości treningów prowadzonych przez wykwalifikowanego trenera. Startujemy o godzinie 18:00.

? Dzieci w jakim wieku mogą przyjść na taki trening i czego mogą się na nim spodziewać?

? Zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w rocznikach: 2002, 2003 i 2004. Na pierwszych zajęciach zostaną przeprowadzone testy sprawności ogólnej i specjalnej dla wszystkich przybyłych dzieci. Na podstawie wyników testów będziemy kwalifikować do odpowiedniej grupy, z której utworzy się zespół Dream Team!

? Czy takie zespoły już istnieją? Jeśli tak to z jakim efektem?

? Pierwsze zespół Dream Team powstał blisko rok temu w Wyszkowie. Po niecałym półroczu wygrał z tamtejszą drużyną Bugu Wyszków a później turniej Wesoła Cup ? wygrywając z Legionovią czy KS Wesołą. Teraz pora na Wołomin i Duczki!

? Jak można zgłosić się na nabory do drużyny Dream Team?

? Istnieje kilka sposobów: telefoniczny ? 666-111-774/5, mailowy: zapisy@premiersport.pl lub przychodząc bezpośrednio na trening naborowy 22 i 25 października więcej szczegółów na stronie www.premiersport.pl

Generalnym sponsorem Akademii Młodego Piłkarza GOOL jest SKOK Wołomin.